Вітаємо із Днем захисника Вітчизни та Святої Покрови!

 
Бажаємо сили і твердості духу, оптимізму, благополуччя! Нехай щодня у вашому житті буде місце для шляхетних подвигів та вчинків, сміливості і красивих перемог, а Пресвята Покрова Богородиця освятить золотом добра і ласки кожне серце та захистить усіх ваших рідних!

Вітаємо із Днем працівників освіти!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини та Центральноукраїнський фаховий коледж щиро вітають всіх працівників освіти із професійним святом!
Бути викладачем, вчителем, наставником – це наполеглива, чесна та натхненна праця, яка дарує молоді надію і допомагає розправити крила для життєвого польоту.
Вітаючи вас зі святом, дорогі освітяни, бажаємо міцного здоров’я на довгії літа, натхнення, невичерпної енергії, благополуччя та нових педагогічних звершень!

Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності»

Центральноукраїнський інститут розвитку людини став співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності», яка проходила в Кіровоградському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі Міністерства внутрішніх справ України і серед співорганізаторів якої – Центральноукраїнський інститут розвитку людини.

Більш детально…

Дозвілля студентів: прогулянка дендропарком

🍂🍁Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!🍁🍂
На початку осені студенти ЦІРоЛ спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” разом з куратором Н.А.Сєдовою провели прогулянку на свіжому повітрі в Дендропарку.
Студентка четвертого курсу Карина Шеляшко каже: “Кожного року, відвідуючи з групою парк, ми отримуємо гаму емоцій та неймовірні почуття радості”.

Більш детально…

Вітаємо з початком нового навчального року!

1 вересня в Центральноукраїнському інституті розвитку людини відбулися урочистості до Дня знань та посвята в першокурсники.
Після урочистостей студенти прослухали першу в цьому навчальному році лекцію, підготовлену президентом Університету “Україна” П.М. Таланчуком.
Долучаємося до всіх привітань та гарних побажань, які сьогодні лунали, і щиро зичимо всім нам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці!
Нехай 2021-2022 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Вітаємо І.М. Ткаченко із захистом дисертації та одержанням диплому кандидата наук!

Колектив Центральноукраїнського інституту розвитку людини вітає старшого викладача кафедри права та соціально-економічних відносин Ірину Миколаївну Ткаченко з успішним захистом кандидатської дисертації та отриманням диплома кандидата юридичних наук за спеціальністю
12.00.07 – Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.
Щиро бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у подальшому професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка і підтримка близьких!
 

Більш детально…

Увага! Додаткова сесія ЄВІ

Якщо ви зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажаєте повторно скласти ЄВІ, або вчасно не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ!
11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.
Вартість спеціально організованої сесії – 540 грн.
Реєстрація вступників для складання Єдиного вступного іспиту триватиме з 27 липня до 5 серпня.
‼‼‼Зареєструватися можна в Центральноукраїнському інституті розвитку людини.
✅Подаються документи: диплом про освіту і додаток до нього (копія), паспорт і ідентифікаційний код (копія), фотокартки 3×4 (2 шт.).
✅Докладну інформацію Ви можете отримати за телефонами: (099) 766-61-64, (097) 332-62-90📞
✅Прийом документів здійснюється за адресою: 25015, м. Кропивницький, пл. Дружби Народів, 8, каб. 202
 
 

Вітаємо випускників-2021!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини та Центральноукраїнський фаховий коледж вітають випускників із врученням дипломів! Бажаємо вам щастя, успіхів у всіх починаннях, нахнення, втілення мрій, віри у власні сили, великих перемог і звершень!

💙💛
 

Випускна атестація

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини та Центральноукраїнському фаховому коледжі щойно завершилося складання випускних комплексних іспитів👩‍🎓👨‍🎓.
На фото – оголошення результатів іспиту майбутнім бакалаврам із фізичної терапії та ерготерапії.
Вітаємо студентів з успішним складанням випускної атестації та бажаємо нових досягнень, натхнення та професійних успіхів на благо України!💙💛

Більш детально…