Вибори голови студради: відео Марини Сагайдак

В Кіровоградському інституті розвитку людини відбувається підготовка до виборів голови студентської ради. Претенденти на пост – Марина Сагайдак, Аліна Сергійчук та Софія Мамчур. Дивіться презентаційне відео Марини Сагайдак!

Сагайдак

В Кіровоградському інституті розвитку людини відбувається підготовка до виборів голови студентської ради. Претенденти на пост – Марина Сагайдак, Аліна Сергійчук та Софія Мамчур. Дивіться презентаційне відео Марини Сагайдак!

Gepostet von Кіровоградський інститут розвитку людини am Freitag, 18. September 2020

Дозвілля з кураторами: екскурсія на іподром та в дендропарк

Відомий факт: ми вміємо не тільки вчитися, а й відпочивати – цікаво, активно, весело та з дотриманням карантинних норм! Так, студенти 3 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» разом з куратором Н.А. Сєдовою прогулялися дендропарком. А майбутні журналісти і фізичні терапевти разом з куратором О.В. Кравченко відвідали з екскурсією іподром (до речі, один з шести в Україні). Ми дізналися про породи коней, каталися верхи і влаштували справжню фотосесію! Більш детально…

Вітаємо з початком нового навчального року!

1 вересня – особливе свято для кожного, хто вчився, вчиться і навчає.

Для викладачів – це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі студентами і можливість відкривати їм дивовижний світ нових знань.

Для студентів – це ще один етап особистісного зростання і серйозної роботи, нових успіхів і відкриттів.

Ми бажаємо успіхів і нових особистих досягнень. Нехай новий навчальний рік стане роком яскравих перемог і великих звершень. Нехай вам у всьому сприяє удача, а все задумане здійсниться!

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Наша Україна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі, берези в степу, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві швидкі ріки.
Наша Україна – це незламна воля народу і славетна його історія, героїчне минуле і прекрасне майбутнє.
Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу.
Святкуючи разом з вами, від душі бажаємо міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України!

До уваги абітурієнтів до магістратури, які не склали ЄВІ

Вступники на магістратуру отримали ще одну змогу скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) або перескласти його (якщо їм не вдалося це зробити з першої спроби). Деталі дізнавайтеся на https://testportal.gov.ua/spetsialna-sesiya-yevi-start-reyestratsiyi-2/.

 Відбіркова комісія Кіровоградського інституту розвитку людини здійснюватиме реєстрацію на третю спеціально організовану сесію ЄВІ з 17 до 25 серпня 2020 року (9.00­–17.00) за адресою: площа Дружби Народів, 8,  кабінет 202. Уповноважена особа з питань реєстрації – Мороз Станіслав Станіславович, тел. 099-766-61-64, 097-332-62-90

УВАГА! Третя сесія ЄВІ платна, її вартість складає 510 грн, а результати можна використовувати лише для вступу на контракт.

Відеоролик про інститут, “Ранкова кава”

Відповідальний секретар відбіркової комісії С.С. Мороз та О.В. Кравченко, начальник відділу наукової та виховної роботи, в ефірі “Ранкової кави” на каналі UA: Кропивницький розповідають про вступ до Кіровоградського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського юридичного коледжу.

Дізнайся більше про Кіровоградський інститут розвитку людини та Центральноукраїнський юридичний коледж!

Відповідальний секретар відбіркової комісії С.С. Мороз та О.В. Кравченко, начальник відділу наукової та виховної роботи, в ефірі "Ранкової кави" на каналі UA: Кропивницький розповідають про вступ до Кіровоградського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського юридичного коледжу.

Gepostet von Кіровоградський інститут розвитку людини am Montag, 6. Juli 2020

КІРоЛ – на “Ранковій каві”

Хочете дізнатися більше про Кіровоградський інститут розвитку людини? Тоді дивіться “Ранкову каву” на UA: Кропивницький!
Сьогодні в ефірі відповідальний секретар відбіркової комісії інституту С.С. Мороз та О.В. Кравченко, начальник відділу наукової та виховної роботи, розкажуть про вступ до Кіровоградського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського юридичного коледжу, а також про особливості навчання у виші! Більш детально…

🔟 причин вибрати Кіровоградський інститут розвитку людини та Центральноукраїнський юридичний коледж!

Анкета абітурієнта – за посиланням: Анкета абітурієнта

1️⃣. Рівні можливості для всіх студентів, незалежно від соціальних можливостей і стану здоров’я😀. Вже понад 20 років ми навчаємо студентів з інвалідністю в умовах інклюзії. До речі, оплата за навчання студентів з інвалідністю здійснюється Фондом соціального захисту інвалідів із підписанням тристороннього договору👍.

2️⃣. Крута команда викладачів-професіоналів👨‍🏫👩‍🏫. Наші викладачі – науковці, кандидати наук, та практики, які мають досвід роботи в прокуратурі, правоохоронних органах, фінансових та аудиторських установах, лікувальних та реабілітаційних закладах.

3️⃣. Сучасні та престижні спеціальності:
➡️ право;
➡️інформаційна, бібліотечна та архівна справа;
➡️фінанси, банківська справа та страхування;
➡️менеджмент;
➡️фізична терапія, ерготерапія;
➡️журналістика.

4️⃣. Можливість отримати диплом молодшого бакалавра в Центральноукраїнському юридичному коледжі за 2 роки і 10 місяців при вступі на основі 9 класів👩‍🎓👨‍🎓! Поки твої однокласники готуватимуться до ЗНО, ти ВЖЕ отримаєш престижну професію!👍

5️⃣. Можливість вступу без ЗНО, як до Центральноукраїнського юридичного коледжу (на основі повної загальної освіти), так і до Кіровоградського інституту розвитку людини (якщо ти вже маєш диплом бакалавра, спеціаліста чи магістра)👨‍💻👩‍💻.

6️⃣. Висока якість навчання. Ми вчимо тому, що справді пригодиться у професійній діяльності. Ні – «воді», так – корисним знанням!🙋‍♂️💁‍♀️

7️⃣. Гарне навчання – комфортне навчання! Ти будеш навчатися в гарному приміщенні в самому центрі міста. Сучасні аудиторії, комп’ютерні класи, Wi-Fi, тренажерна зала, лабораторії. У нас затишно і комфортно🏢!

8️⃣. Дуже демократичні ціни👍.

9️⃣. Всі наші спеціальності акредитовані до 2027 року. Диплом ми видаємо державного зразка!🎓👍

1️⃣0️⃣. Справді цікаве студентське життя. Ти візьмеш участь у спортивних змаганнях, покажеш вокальні, танцювальні, акторські здібності, реалізуєш всі свої творчі задуми зможеш взяти участь у квестах, постановках, костюмованих дійствах, мандруватимеш із нами всією Україною.🧗‍♀️👫🏅🌍

Насправді причин вибрати Кіровоградський інститут розвитку людини та Центральноукраїнський юридичний коледж набагато більше. Але про це – у наступних наших постах!

Хочеш знати деталі? Телефонуй 099-76-66-164, 097-33-26-290.

Наша адреса🏢:
м. Кропивницький, площа Дружби Народів, 8 (їхати маршрутними таксі 150, 112, 55, 77, 27 до зупинки “1001 дрібниця”).