Корисні посилання:

  1. http://uu.edu.ua/upload/Osvita/Nornativni_doc/Doc_shchodo_organizac_navch_procesu/N163_Nazvi_grup_18.pdf  Наказ №163 від 12.10.2018 року “Про найменування груп”
  2. http://uu.edu.ua/upload/Osvita/Nornativni_doc/Doc_shchodo_organizac_navch_procesu/1_Polozh_pro_organizaciyu_navch_procesu_v_UU_27_02_15.pdf Положення про організацію освітнього процесу у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини “Україна”
  3. http://uu.edu.ua/upload/Osvita/Nornativni_doc/Doc_shchodo_organizac_navch_procesu/N184_Individualni_grafiki_18.pdf  Положення про навчання студентів за індивідуальним графіком у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини “Україна, затверджене наказом №184 від 01.11.2018 р. Університету «Україна»
  4. http://uu.edu.ua/upload/Osvita/Nornativni_doc/Doc_shchodo_organizac_navch_procesu/Quality_assurance_2018.pdf Положення про систему забезпечення якості підготовки здобувачів вищої освіти, затверджене рішенням Вченої ради Університету «Україна» від 22 лютого 2018 року протокол № 1 (.pdf)
  5. http://uu.edu.ua/grafic_navchalnogo_procesu Графіки навчального процесу груп денної і заочної форм навчання базової структури в 2018/2019 навчальному році
  6. http://ab.uu.edu.ua/eduspec Перелік ліцензованих спеціальностей Університету «Україна»
  7. http://uu.edu.ua/upload/Osvita/Navch_metod_d_t/Naukovo_metod_rada/Polozhennya_pro_NMR.pdfи Положення про Науково-методичну раду Університету «Україна»

Історія зарубіжної літератури (лекція 2. Західноєвропейський героїчний епос)

Лекція 2. Західноєвропейський героїчний епос

Вид лекції: інформаційна.

Мета навчальна: домогтися обізнаності студентів щодо ранньої середньовічної літератури, розкрити сутність середньовічного героїчного епосу,вказати на національні та історичні особливості розвитку культури та літератури раннього Середньовіччя; розвиваюча: розвивати практичні навички аналізу художнього твору, інтелектуальні здібності, мовлення, пам’ять, увагу, уяву, мислення, спостережливість, активність, творчість, самостійність студентів; виховна: виховувати естетичні смаки та любов до літератури.
Більш детально…

До уваги науковців, практиків, здобувачів, студентів! І Всеукраїнська науково-практична конференція «ЗДОРОВ’Я І СУСПІЛЬСТВО»

В Кіровоградському інституті розвитку людини 18 квітня 2019 року відбудеться І Всеукраїнська науково-практична конференція «Здоров’я і суспільство». Запрошуємо до участі науковців,  практиків, здобувачів та студентів.

Більш детально…

КРУГЛИЙ СТІЛ «МЕДИЧНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ» В КІРОВОГРАДСЬКОМУ ІНСТИТУТІ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ

20 березня 2019 року в Кіровоградському інституті розвитку людини відбувся круглий стіл «Медична реформа в Україні», під час якого фахівцями-практиками, активістами громадських організацій, викладачами кафедри фізичної  реабілітації та студентами-майбутніми фізичними реабілітологами було обговорено інновації у медичній галузі, які відбуваються в рамках реформи в Україні. Більш детально…

Заходи з нагоди пам’яті Тараса Шевченка

Тарас Григорович Шевченко. Сьогодні в Україні, напевне, не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок його «Кобзаря». Творчість цього поета можна критикувати, можна ставитись до неї з великою любов’ю. У будь-якому випадку, байдужим вона не залишає нікого. Більш детально…

Тренінг з надання першої медичної допомоги в КІРоЛ

5 березня студенти Кіровоградського інституту розвитку людини стали учасниками тренінгу щодо надання першої медичної допомоги, який провела Кіровоградська обласна організація товариства Червоного Хреста України. Організатором заходу став Молодіжний парламент Кіровоградської області, депутатом якого є студент 2 курсу спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”Даниіл Лісютін. Більш детально…