Студенти відвідали етнолабораторію “Баба Єлька”

Студенти другого курсу спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” разом із куратором Оксаною Бабич відвідали етнолабораторію «Баба Єлька». Учасники екскурсії побачили старовинний одяг, прикраси, посуд, рушники та багато інших речей, зібраних з різних куточків Кіровоградщини. Неоціненною є етнографічна унікальність представлених експонатів, які розкривають історію та побут наших пращурів.

 

Більш детально…

Граємо в пейнтбол!

Про пейнтбол сьогодні, напевно, чув кожен. А от студенти Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу разом з куратором О.В. Остапенко в нього зіграли!😉
До речі, в інституті це вже стає гарною традицією – восени грати в пейнтбол і отримувати заряд енергії і гарного настрою на весь навчальний рік👍!
 

Більш детально…

Вітаємо переможців онлайн-курсу “Викладач нового часу”!

Науково-педагогічні працівники  Центральноукраїнського інституту розвитку людини цілеспрямовано працюють над собою, особливо у ситуаціях, коли до цього мотивують нові виклики часу💛💙
Так, навесні для викладачів та працівників університету було проведено навчальний онлайн-курс “Викладач нового часу”. 50 викладачів прослухали курс, ще 25 активно працювали весь період навчання та успішно закінчили курс (а це 6 тижнів постійної роботи над собою у відеоформаті, неймовірний зворотній зв’язок та синергія у групових чатах)🤗
120 викладачів університету зняли відеопрезентації власних дисциплін, якими зможуть користуватись студенти УУ при здійсненні вибору дисциплін з загальноуніверситетського каталогу вибіркових дисциплін😊
 

Більш детально…

Екскурсія містом для студентів-першокурсників

Пройтися вулицями осіннього міста, милуватися прекрасною архітектурою Кропивницького, спілкуватися з одногрупниками та кураторами про перші дні навчання та плани про майбутнє. Це все – про екскурсію, до якої долучилися студенти першого курсу Центральноукраїнського інституту розвитку людини та куратори М.Ю. Трегубенко і С.С.Мороз.

Більш детально…

Дозвілля студентів: прогулянка дендропарком

🍂🍁Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!🍁🍂
На початку осені студенти ЦІРоЛ спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” разом з куратором Н.А.Сєдовою провели прогулянку на свіжому повітрі в Дендропарку.
Студентка четвертого курсу Карина Шеляшко каже: “Кожного року, відвідуючи з групою парк, ми отримуємо гаму емоцій та неймовірні почуття радості”.

Більш детально…

Історична екскурсія містом для студентів Центральноукраїнського фахового коледжу

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітріЯк провести неділю цікаво та корисно? Ми знаємо!☝️😀
Студенти інституту та коледжу разом з кураторами Анастасією Вікторівною Терешенко та Оленою Вікторівною Кравченко стали учасниками неймовірної екскурсії Кропивницьким, яку провів сам Марко Лукич Кропивницький.
 

Більш детально…

Співпраця з AIESEC

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенніВ Центральноукраїнському інституті розвитку людини в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю відбулася зустріч студентів із представниками AIESEC – найбільшої у світі молодіжної організації, що розвиває лідерство серед молоді.
Під час зустрічі студенти дізналися про програми, які реалізуються в AIESEC, а також про можливості долучитися до організації.
 

Більш детально…

Вітаємо з початком нового навчального року!

1 вересня в Центральноукраїнському інституті розвитку людини відбулися урочистості до Дня знань та посвята в першокурсники.
Після урочистостей студенти прослухали першу в цьому навчальному році лекцію, підготовлену президентом Університету “Україна” П.М. Таланчуком.
Долучаємося до всіх привітань та гарних побажань, які сьогодні лунали, і щиро зичимо всім нам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці!
Нехай 2021-2022 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!