Співпраця з AIESEC

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенніВ Центральноукраїнському інституті розвитку людини в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю відбулася зустріч студентів із представниками AIESEC – найбільшої у світі молодіжної організації, що розвиває лідерство серед молоді.
Під час зустрічі студенти дізналися про програми, які реалізуються в AIESEC, а також про можливості долучитися до організації.
 

Більш детально…

Вітаємо з початком нового навчального року!

1 вересня в Центральноукраїнському інституті розвитку людини відбулися урочистості до Дня знань та посвята в першокурсники.
Після урочистостей студенти прослухали першу в цьому навчальному році лекцію, підготовлену президентом Університету “Україна” П.М. Таланчуком.
Долучаємося до всіх привітань та гарних побажань, які сьогодні лунали, і щиро зичимо всім нам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці!
Нехай 2021-2022 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!