Вітаємо із Днем працівників освіти!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини та Центральноукраїнський фаховий коледж щиро вітають всіх працівників освіти із професійним святом!
Бути викладачем, вчителем, наставником – це наполеглива, чесна та натхненна праця, яка дарує молоді надію і допомагає розправити крила для життєвого польоту.
Вітаючи вас зі святом, дорогі освітяни, бажаємо міцного здоров’я на довгії літа, натхнення, невичерпної енергії, благополуччя та нових педагогічних звершень!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини взяв участь в урочистостях до Дня освітянина

Центральноукраїнський інститут розвитку людини взяв участь в урочистостях до Дня освітянина у Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького відбулися з відзначенням кращих педагогів області.

Більш детально…

Зустріч студентів спеціальності “Право” з Сергієм Чеботарьовим

29 вересня відбулася зустріч студентів спеціальності “Право” з кандидатом юридичних наук, доктором філософії, членом-кореспондентом декількох міжнародних академій Сергієм Сергієвичем Чеботарьовим.

Тема зустрічі – “Методика розслідування злочинів”.

Більш детально…

Екскурсія на Гайдамацьку Січ

Студенти та викладачі Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу відвідали з екскурсією Гайдамацьку Січ, що в селі Цибулевому.
Мальовниче місце та щира гостинність господаря Володимира Вознюка дали нам всім пізнати і відчути особливий історично-козацький дух та поринути у вирій незабутнього історично-поетичного спілкування.

Нас вразили унікальні експонати, захоплюючі історії про скіфські часи, козацтво, українську минувщину і сучасність. І, звичайно, смачні частування козацькими стравами.

Більш детально…

Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності»

Центральноукраїнський інститут розвитку людини став співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності», яка проходила в Кіровоградському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі Міністерства внутрішніх справ України і серед співорганізаторів якої – Центральноукраїнський інститут розвитку людини.

Більш детально…