«СТУДЕНТСТВО»

ПОДІЇ

Інформація про студентське самоврядування

Студентське самоврядування – це молодь, яка прагне вирішувати свої проблемні питання самостійно, але за підтримки адміністрації. Це студенти, які мають активну позицію в житті власного навчального закладу та в особистому житті. Це молодь, яка здатна об’єднати навколо себе однодумців з усієї України для організації спільних справ. Для ефективної роботи студентське самоврядування взяло за приклад модель державної влади.

Тому на сьогодні у Кіровоградському інституті розвитку людини діє  студентський парламент. Очолює цю структуру обраний загальноінститутськими  виборами президент.

СТУДЕНТСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ

Ганна Охота

Голова студентського парламенту- Ганна Охота


КРАЩІ СТУДЕНТИ ІНСТИТУТУ

Олександр Горін

Олександр Горін

Наріне Захарян

Наріне Захарян

Катерина Борщ

Катерина Борщ

Карина Криворучко

Карина Криворучко

Карина Гетьманенко

Карина Гетьманенко

Євгеній Амелін

Євгеній Амелін

Віктор Козирь

Віктор Козирь

Анастасія Губенко

Анастасія Губенко

Альона Волохова

Альона Волохова


СПОРТИВНА ГОРДІСТЬ ІНСТИТУТУ

Максим Сухно

Максим Сухно

Карина Криворучко

Карина Криворучко

Карина Гетьманенко

Карина Гетьманенко

Ірина Ткаченко

Ірина Ткаченко

Євгенія Анкудінова

Євгенія Анкудінова

Євгеній Перев'язко

Євгеній Перев’язко

Дар'я Серватюк

Дар’я Серватюк

Даниіл Лісютін

Даниіл Лісютін

Давид Усубян

Давид Усубян

Антон Дудник

Антон Дудник

Анастасія Губенко

Анастасія Губенко

Юрій Тригубенко

Юрій Тригубенко

Сергій Кучеренко

Сергій Кучеренко

Олександр Тєрехов

Олександр Тєрехов

Наріне Захарян

Наріне Захарян

Михайло Сторожук

Михайло Сторожук

Марина Трусова

Марина Трусова


ПОДІЇ

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

3 жовтня студенти Кіровоградського інститут розвитку людини привітали своїх викладачів з професійним святом Днем працівника освіти. Вони організували маленький концерт під час якого звучали теплі привітання та побажання викладачам за самовіддану працю та високий професіоналізм.

Фото_13

 

ДЕНЬ ЮРИСТА

8 жовтня майбутні правники Кіровоградського інституту розвитку людини святкували День юриста.

В цей день відбувся правовий Брейн-Ринг, в якому взяли участь студенти першого курсу. Вони були поділені на дві команди «Прометей» та «Праволюбів». У нелегкій боротьбі перемогла команда «Праволюбів» з рахунком 25/23.

Після насиченого дня всі студенти юридичного факультету відвідали боулінг. Під час гри отримали масу позитивних емоцій.

Фото_17

Фото_19

Фото 22

Фото 23

Фото 24

Фото 25

Фото 26

Фото 27

 

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва (згідно Указу Президента України від 7 серпня 1999р.). Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII – XVIII століть. В цей день в усіх козацьких громадах світу святкується дуже урочисто, з молебнями про живих, з панахидами про тих, хто відійшов в інший світ, з урочистими загальними зборами козаків, з загальними трапезами.

Цього дня наш вуз відвідали представники Отаманської сотні «Козаки Інгулу». Вони разом із студентами провели круглий стіл, під час якого студенти пригадували історію українського козацтва, а почесні гості розповіли про створення козацтва на Кіровоградщині та про діяльність козацьких громадських організацій в Кіровограді та в Україні загалом.

 

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ

16 жовтня в Україні відзначається День цивільної оборони.

В цей день в Кіровоградському інституті розвитку людини була проведена вікторина між студентами першого курсу. Даний виховний захід дав змогу перевірити та узагальнити знання студентів із цивільної оборони.

 

ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

28 жовтня на меморіальному комплексі Фортечні Вали відбулися заходи з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників. Ця дата назавжди закарбована в історії нашого народу, адже вшановує подвиг усіх, хто 70 років тому воював за мир та свободу держави. Разом з ветеранами, жителями міста та представниками влади вшанували цей день і студенти Кіровоградського інституту розвитку людини. Вони вшанували загиблих у боях покладанням квітів.

Фото_34

 

Звільнення території України від німецько-фашистських військ: кіровоградський вимір

28 жовтня 2014 року у студенти Кіровоградського інституту розвитку людини відвідали відділ історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, де  відбулася лекція старшого наукового співробітника Бориса Леонідовича Шевченка на тему: “Звільнення території України від німецько-фашистських військ: кіровоградський вимір”. Метою проведеної лекції було ознайомлення відвідувачів з історією Кіровоградщини у роки війни,  виховання почуття патріотизму, поваги до ветеранів, поважного відношення до історичної пам’яті свого народу тощо.

Студенти – не лише прослухали лекцію, у якій йшла мова про наступальні операції радянських військ у вересні 1943 – березні 1944 рр. на території області та участь наших земляків, зокрема, героя Радянського Союзу С.Ф. Тютюшкіна у роботі тилового забезпечення, а також переглянули документальну хроніку звільнення Кіровограда у січні 1944 року та ознайомитися з оновленою експозицією обласного краєзнавчого музею.

Фото_37

Фото_39

 

Зустріч із письменником Карповим Валентином Євгенійовичем

30 жовтня до Кіровоградського інституту розвитку людини завітав офіцер запасу ЗС України, лікар, психолог, письменник,  викладач ВНЗ, доктор філософії, професор, член українського товариства «Знання», член обласної Громадської ради при Кіровоградській ОДА, голова комісії з питань розвитку громадського суспільства та місцевого самоврядування при Кіровоградській міській раді, головний отаман Кіровоградського Центрального козацького округу, нагороджений Золотою зіркою «Герой козацького народу», повний кавалер орденів  «Козацька Слава» – Карпов Валентин Євгенійович.

Він прочитав пізнавальну лекцію про Козацьку добу в історії України, зазначив що майже кожна народна думка, що розповідає про якусь подію із козацького життя, повинна відображати козацьку славу, яка «не вмре, не поляже віднині й довіку».

Валентин Євгенійович  показав за допомогою наших студентів як відбувається посвята в козаки.

Фото_42

Фото_43

Фото_44

Фото_48

Фото_49

 

Волонтерство в Україні

4 листопада в нашому вузі була прочитана  лекція «Волонтерство в наш час». Дану лекцію прочитав священик Іван.  Він розповів :

  • про  сутність природи волонтерського руху;
  • пояснив студентами хто такі волонтери,  навів приклади їх діяльності
  • про проблеми волонтерства в Україні;
  • про  правові аспекти розвитку волонтерського руху на Україні;
  • визначив проблеми волонтерського руху на Україні.

Та розповів про основні волонтерські організації що діють у світі.

 

Лекція – Рання вагітність

6 листопада очільник Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Діонісій Буренко прочитав лекцію на тему “Рання вагітність” для студентів Кіровоградського інституту розвитку людини.

Спілкуючись із молоддю, священник Діонісій демонстрував фото- та відео матеріали по даній темі. У ході зустрічі батюшка Діонісій зауважив: “Дитину потрібно виховувати з моменту її зачаття. Адже кожне немовля – це беззаперечний і милосердний дар Божий. Цінуймо кожну мить подаровану Творцем для нас”.  В кінці зустрічі кожен міг поспілкуватися із священником наодинці.

Фото_55

 

«Молюсь за тебе, Україно»

12 листопада 2014 року по благословенню архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа відбулася акція «Молюсь за тебе, Україно». Захід був спільно організований Молодіжним відділом Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви і відділом сім`ї та молоді Кіровоградської обласної державної адміністрації. Дійство розпочалось з молебню за мир в Україні у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці. Молилися разом із небайдужеми кіровоградцями і  студенти Кіровоградського інституту розвитку людини.

 

День Студента – СТУДЕНТСЬКА ЛІГА

17-18 листопада наш кіровоградський інститут розвитку людини прийняв участь в обласному конкурсі, який організувало управління молоді та спорту ОДА.

В даному конкурсі прийняли участь 6 вузів Кіровоградщини. Конкурс проводили за трьома модулями: “Спортивний”, “Інтелектуальний” та “Таланти”.

Фото_59

Фото_60

Фото_61

 

Лекція – Мораль шлях людини

20 листопада 2014 року глава Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Діонісій Буренко прочитав лекцію для  студентів Кіровоградського інституту розвитку людини на тему «Моральні цінності». Батюшка розповів про моральні приклади біблійних людей. Про те, що без моралі немає і суспільства, без моралі, громадськість перетворилася б на стадо «недолюдей». Отець Діонісій зазначив: «Кожна людина від Бога покликана до праведного життя. Адже Сам Господь Ісус Христос показав найкращий моральний приклад Своїм життям і служінням для народу. Господь звертається до нас і навчає поводитися з ближніми так, як ми хочемо щоб чинили з нами. За виконання законів Церкви ми отримуємо безцінний дар – вічне життя. А соліпсис (ігнорування людей) завжди засуджувався Вседержителем, тому що, Сам Бог віддає Свого Єдинородного Сина в жертву за гріхи людей». В своїй лекції священик Діонісій використовував фото- і відео-матеріали про любов до Бога, моральність життя, подолання свого гріховного «Я», повагу до старших, відвагу за Батьківщину. Після бесіди кожен слухач міг задати запитання священику.

 

«5 колосків – ціна життя»

20 листопада 2014 року студенти Кіровоградського інституту розвитку людини відвідали  Кіровоградський обласний краєзнавчий музей в якому  відбувся захід «5 колосків – ціна життя», присвячений Дню вшанування жертв голодоморів, політичних репресій, масових переселень.

Тут розглядалися питання, які висвітлюють причини та наслідки Голодомору, а також злочини сталінізму, що завдали Україні найважчих втрат і коштували понад 5 мільйонів людських життів.

До студентів звернувся старший науковий співробітник відділу історії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Борис Леонідович Шевченко – про важливість дослідження цих трагічних подій, актуальність у наші дні.

Хвилиною мовчання наші студенти та працівники музею вшанували пам’ять загиблих, запалили свічки пам’яті, переглянули та обговорили документальний фільм «Злам».

Фото_69

Фото_70

 

ЛЕКЦІЯ «Молода сім’я: повага, розвиток, рівність»

28 листопада в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва імені О.М.Бойченка відбулося чергове засідання лекторію «Молодь і право» .  Студенти Кіровоградського інституту розвитку людини спілкувалися із заступником начальника Кіровоградського міського управління юстиції Литвин Світланою Павлівною, яка розкрила особливо актуальну для молоді тему «Молода сім’я: повага, розвиток, рівність».

Світлана Павлівна наголосила, що родина та сім’я – це найдорожче для кожної людини, адже з родини розпочинається життя людини. Тут ми робимо перші кроки, звідси виходимо у широкий світ. В сім?ї кожен із нас навчається любові та добра, вчиться шанувати свій рід, землю, берегти памꞌять свого народу. Світлана Павлівна зазначила, що зародження сім’ї, як основи формування нової гілки родинного дерева, починається з укладення шлюбу, що є союзом жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану. Шлюб ґрунтується на засадах добровільності та одношлюбності.

Сучасні умови, в яких перебуває українська сім’я, характеризуються різкою зміною соціально-економічних відносин у суспільстві, за яких пріоритети мають надаватися особистості людини, її практичній діяльності в усіх напрямках господарювання та духовної культури.

Студентів зацікавив правовий аспект цивільного шлюбу та його особливості. Обговорюючи це питання, молоді люди зрозуміли, що права та обов?язки подружжя набувають юридичної сили лише після державної реєстрації шлюбу. Юнаки та дівчата запропонували розглянути ще й такі питання: аліментні зобов’язання подружжя, шлюбний договір, припинення шлюбу.

Студенти уважно та зацікавлено слухали, спілкуючись, робили висновки та ставили запитання, які стосуються сімейних правовідносин.

Фото 73

Фото_74

Фото 75

 

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

Студентка Кіровоградського інституту розвитку людини  спеціальності «Правознавство» Кушнірчук Наталья прийняла участь у заходах присвячиних Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями які проводив територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району м. Кіровограда. Серед запрошених були громадяни похилого віку, інваліди, громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації, інші соціально – незахищені категорії населення району.

Фото_76

 

Акція «Зігрій своїм теплом»

19 грудня в рамках проведення благодійної акції «Зігрій своїм теплом» з благословення високопреосвященнішого архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру ієрей Іоанн Шемедюк спільно з студентами-волонтерами Кіровоградського інституту розвитку людини та Кіровоградською обласною громадською організацією матерів дітей-інвалідів та інвалідів “Серце матері” привітали діток з особливими потребами з днем Святого Миколая.

Гості завітали до дошкільного навчального закладу № 47 «Горобинка». У садочку функціонує 12 груп, з них 3 групи для дітей із особливими потребами: «Бджілка», «Домісолька» та «Квіточка». Під час зустрічі діти мали змогу побачити та привітатися з справжнім Дідом Морозом та Снігуронькою.

В кінці зустрічі заступник голови Свято-Успенського духовно-просвітницького центру ієрей Іоанн Шемедюк привітав малюків та працівників закладу зі святом та разом з волонтерами роздав дітям солодкі подарунки і по м’якій іграшці.

Всього було роздано 30 подарунків.

Також в цей день Священик, Дід Мороз, Снігуронька та волонтери привітали хворих дітей неврологічного та хірургічного відділення. Діти були приємно вражені і дуже раді приходу незвичайним гостям! Цей день для багатьох був особливим, радісним і щасливим. Завідувачі відділень висловили особливу подяку архієпископу

В ході вітання було роздано 40 подарунків (солодощі та м’які іграшки).

Фото 78

Фото 79

Фото 80

Фото 81

Фото 82

Фото 83

Фото 84

Фото 85

Фото 86

Фото 87

Фото 88

 

Міжнародний день жінок

Дорогі жінки, дівчата!

Наші рідні і красиві!

Кращого немає свята,

Аніж те, що прийшло нині!

Це для вас сніги розтали,

Це для вас прийшла весна.

Ви собою полонили

Наші душі і серця.

То ж лишайтесь завжди милі,

Ніжні, щирі, чарівні,

І розумні, і вродливі,

І веселі, і прості!

Фото_89

Фото_91

Фото_92

 

Заспівали гімн

4 березня 2015 року Кіровоградський інститут розвитку людини прийняв участь у всеукраїнській акції відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного Гімну. На площі Героїв майдану з іншими навчальними закладами , державними посадовцями так місцевими жителями заспівали Гімн України. Патріотичний настрій не покидав учасників, подарувавши приємні хвилини і перехожим.

Фото 94

Фото 96

 

Лекція «СОВІСТЬ»

12 березня 2015 року ключар Спасо-Преображенського Кафедрального собору протоієрей Діонісій Буренко для студентів Кіровоградського інституту розвитку людини прочитав лекцію на тему «Совість – голос Божий». Батюшка зазначив: «Людину від тварини відрізняє почуття відповідальності. Адже особистість, слухаючи свою совість, робить добрі справи і цим зростає духовно». На сам кінець вященник закликав студентів слухати голос Божий і чинити згідно десяти заповідей.

 

 

 

 

 

 

Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.