Документи відбіркової комісії

РОЗКЛАД РОБОТИ ВІДБІРКОВОЇ РОБОТИ:

 понеділок – п’ятниця з 9:00 до 19:00 год.;

субота, неділя – з 9:00 до 15:00 год.

Голова відбіркової комісії організовує чергування відповідальних співробітників комісії у вихідні та святкові дні (субота, неділя з 9:00 до 15:00 год.).

Нормативні документи Приймальної комісії

 

Склад Відбіркової комісії Кіровоградського інституту розвитку людини

Голова відбіркової комісії – Пупишева Валентина Яківна, директор Кіровоградського інституту розвитку людини.

Заступник голови відбіркової комісії – Трегубенко Марина Юріївна, начальник відділу кадрів

Відповідальний секретар відбіркової комісії – Мороз Станіслав Станіславович, начальник відділу профорієнтаційної роботи

Відповідальний секретар з технічного забезпечення – Терещенко Анастасія Вікторівна, системний адміністратор

Члени відбіркової комісії:

  • Бабич Оксана Володимирівна – завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін;
  • Кравченко Олена Вікторівна – завідувач кафедри документознавства  та інформаційної діяльності
  • Жила Олександр Владиславович – завідувач кафедри правознавства,
  • Ткаченко Ірина Миколаївна – старший викладач кафедри правознавства;
  • Переверзєв Євген Вікторович – завідувач кафедри фінансів та менеджменту;
  • Калюжна Оксана Іванівна – доцент кафедри фізичної реабілітації;
  • Мильніченко Наталя Олександрівна – старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності
  •   Губенко Анастасія Василівна – студентка третього курсу напряму підготовки здоров’я людини.

Склад Відбіркової комісії Центральноукраїнського юридичного коледжу

Голова відбіркової комісії – Пупишева Валентина Яківна, директор Центральноукраїнського юридичного коледжу.

Відповідальний секретар відбіркової комісії – Мильніченко Наталя Олександрівна, завідувач циклової комісії видавничої справи

Відповідальний секретар з технічного забезпечення – Трегубенко Марина Юріївна, системний адміністратор

Члени відбіркової комісії:

–   Мороз Станіслав Станіславович, старший викладач циклової комісії правознавство;

–   Остапенко Олена Володимирівна – старший викладач циклової комісії економіко-правових дисциплін;

–  Білоніг Ірина Сергіївна – завідувач циклової комісії економіко-правових дисциплін;

– Бондар Галина Григорівна – старший викладач циклової комісії видавничої справи, редагування та діловодства;

–        Гросул Сергій Сергійович – студент другого курсу спеціальності право, член студентського самоврядування

Комментарии запрещены.