Для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень “Бакалавр”

 Кіровоградський інститут розвитку людини проводить освітню діяльність відповідно ліцензії Міністерства освіти і науки України серія АЕ № 636816 від 19.06.2015 року, наказ МОН України про переоформлення ліцензії №141 від 06.07.2017 р.

Інститут проводить набір громадян України у студентство за спеціальностями:

  • Право
  • Фізична терапія, ерготерапія
  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
  • Фінанси, банківська справа та страхування)
  • Менеджмент

Навчання проводиться терміном чотири роки. Документи подаються в період з 10 липня по 22 липня 2019 р.– денна форма навчання, з 08 серпня по 21 серпня та з 04 листопада по 15 листопада 2019 р. – заочна форма навчання.

По всіх напрямах здається конкурсний предмет ЗНО з кількістю балів 100 і більше з базовим рівнем з 3-х предметів. Хто вступає з поглибленим рівнем беремо також.

Зараховуємо на І-ий курс тільки за сертифікатами ЗНО 2017, 2018 та 2019 року. Сертифікат з іноземної мови тільки за 2018, 2019 рік.

За спеціальностями на І-ий курс:

“Право“ подаються конкурсні предмети:

  • українська мова та література; історія України; географія, або англійська мова або математика;

“Фізична терапія, ерготераія“ подаються конкурсні предмети:

  • українська мова та література; біологія; історія України, або географія, або хімія;

“Інформаційна, бібліотечна та архівна справа“ подаються конкурсні предмети:

  • українська мова та література; історія України; географія, або англійська мова, або математика;

“Фінанси, банківська справа та страхування“ подаються конкурсні предмети:

  • українська мова та література; математика; історія України або географія;

“Менеджмент“ подаються конкурсні предмети:

  • українська мова та література; математика; географія або історія України;

Сертифікат ЗНО в наявності за 2017, 2018, 2019 року. Без сертифікату ЗНО на навчання абітурієнти зараховуватися не будуть, окрім пільгових категорій (інваліди І-ІІ груп, особи, що звільнилися з лав ЗСУ після 30.11.2018 р., військовослужбовці-контрактники рядового та сержантського складу – на заочну форму).

Заяви подаються тільки в електронній формі на денну і заочну форму (окрім інвалідів І-ІІ груп, осіб, що звільнилися з лав ЗСУ виключно після 30.11.2018 р.). На комерційну (контракт) форму навчання – подання заяв необмежено.

Копії документів без звірки з оригіналами не приймаються.

Демобілізовані приймаються на навчання після демобілізації зі строкової служби та запису у військовому квитку виключно після 30.11.2018 р.

Подаються документи: атестат про середню освіту і додаток до нього + (копія), паспорт, витяг з Єдиного державного демографічного реєстру і ідентифікаційний код + (копія), військовий квиток (приписне посвідчення) + (копія), сертифікат ЗНО + (копія), реєстраційна картка + (копія), фотокартки 3×4 (6 шт.), папка картонна на зав’язках, листів А-4 (20 шт.), 1 файл, 10 конвертів з марками по Україні, медична довідка про щеплення.

Обсуждение закрыто.