Флешмоб до Дня народження Тараса Шевченка

Студенти Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу Університету “Україна” сьогодні читають вірші Тараса Шевченка. У дні потрясінь та війни ми, українці, знаходимо у віршах Кобзаря наснагу, силу та віру в Перемогу.
Долучайтеся!

Більш детально…

Вітаємо Сухачову Ольгу Олександрівну з присвоєнням вченого звання!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини вітає Сухачову О.О.,  кандидата економічних наук,  з присвоєнням вченого звання доцента!

Бажаємо великих успіхів та нових досягнень!

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія”

Цьогоріч Центральноукраїнський інститут розвитку людини став співорганізатором ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія”, яку проводить Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського 6-10 лютого 2023 року. Більш детально…

Вітаємо переможців конкурсу “Кращий викладач – 2022”!

Закінчується 2022 рік. Страшний. Трагічний. Буремний.
Повномасштабне вторгнення російських військ дуже багато змінило у нашому житті. Проте Університет “Україна попри” всі негаразди працює. І підводить підсумки року.
Тож вітаємо переможців конкурсу на звання «Кращий викладач»
Серед них є і викладачі Центральноукраїнського інституту розвитку людини:
✅Ткаченко Ірина Миколаївна, кандидат юридичних наук доцент кафедри права та соціально-економічних відносин;
✅ Остапенко Олена Володимирівна, старший викладач кафедри права та соціально-економічних відносин;
✅ Трегубенко Марина Юріївна, старший викладач кафедри права та соціально-економічних відносин;
✅ Кравченко Олена Вікторівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри права та соціально-економічних відносин.

Більш детально…

Вітаємо переможців конкурсу на кращий електронний курс!

Традиційно Університет “Україна”проводить конкурс на кращий електронний курс. Цього року у номінації “Кращий електронний курс юридичних дисциплін”  перемогу здобула  Марина Юріївна Трегубенко, старший викладач кафедри права та соціально-економічних відносин Центральноукраїнського інституту розвитку людини – 2 місце за курс «Трудове право».

Більш детально…

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей «Здоров’я і суспільство в умовах війни».

У збірнику вміщено наукові статті, у яких відображено результати наукових досліджень у галузях охорони здоров’я, фізичної  терапії, ерготерапії, юриспруденції, економіки, управління, соціально-психологічних, педагогічних наук. Розрахований на науковців, аспірантів, викладачів, студентів вищих навчальних закладів.

Більш детально…

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини

запрошує Вас взяти участь

у Міжнародній науково-практичній конференції «Здоров’я і суспільство в умовах війни»,

що проводиться в режимі on-line  на платформі Zoom 22-23 листопада 2022 року.

Основна мета конференції — презентація та обговорення наукових досягнень, пов’язаних з проблемами фізичного та психічного  здоров’я,  особливостей фізичної терапії  та ерготерапія,  педагогіки,  права, соціально-економічних відносин в умовах війни, а також обмін науково-практичним досвідом.

Завдання конференції:

  • створення дискусійного поля для апробації фахівцями отриманих наукових та практичних результатів;
  • інформування наукової спільноти та громадськості про новітні досягнення з означених питань;
  • сприяння пошуку наукового та виробничого партнерства.

Робочі мови конференції: українська, англійська,  польська.

Матеріали конференції розміщуються на сайті vmurol.kr.ua та видаються окремим збірником, електронна версія якого розсилається авторам.

В рамках роботи конференції буде проходити науково-практичний семінар “Особливості освітнього процесу в умовах воєнного стану”, який буде цікавий буде цікавий для викладачів,  адміністрації навчальних закладів, соціальних педагогів, психологів.

Участь у конференції,  сертифікат із зазначенням 8 годин (0,4 кредити  ЄКТС) – за умови участі в конференції (доповідь,  друк матеріалів)  та в роботі науково-практичному семінарі; 4 годин (0,2 кредити  ЄКТС) – за умови участі виключно в роботі науково-практичного семінару, друк статті та отримання електронного збірника учасника конференції безкоштовні.

Більш детально…

Студентка Центральноукраїнського інституту розвитку людини отримала іменну стипендію міського голови Кропивницького

Іменною стипендією міського голови Кропивницького відзначена Анна Касинець, студентка ІІІ курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Центральноукраїнського інституту розвитку людини! 
Призначаються такі стипендії за особливі досягнення у навчанні і громадській роботі.
Тож вітаємо Анну Касинець із високими досягненнями і бажаємо нових успіхів у всіх починаннях!??

Вітаємо першокурсників із початком навчання!

5 вересня розпочали навчання студенти першого курсу Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу. Директогр інституту Валентина Яківна Пупишева привітала першокурсників та побажала їм міцного здоров’я, щастя, гарного навчання, незабутніх студентських років.

Першу лекцію на тему “Ми –  українці: честь і слава незламним” прочитала старший викладач кафедри права та соціально-економічних відносин Наталя Олександрівна Мильніченко.

У цей особливий для першокурсників день лунали привітання від адміністрації,  викладачів та кураторів.

Дорогі студенти! Ми щиро бажаємо, щоб цей навчальний рік став для вас початком чогось нового, захопливого й натхненного; хай це стане кроком кожного з вас до здійснення великої мрії – опанування професії  та самовдосконалення в процесі навчання.

 Освіта – наш фронт і ми його втримаємо! Разом із вами, разом до Перемоги!

Більш детально…