До уваги абітурієнтів!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини та Центральноукраїнський фаховий коледж запрошують до навчання в інституті:

  • випускників 11 класу, закладів професійно-технічної  освіти для вступу на основі повної загальної середньої освіти на бакалаврат;
  • фахових молодших бакалаврів,  молодших спеціалістів,  бакалаврів для вступу зі скороченим терміном навчання на бакалаврат;
  • бакалаврів,  спеціалістів та магістрів для вступу до магістратури

В коледжі:

  • випускників 9 класів (вступ  на основі базової  загальної середньої освіти);
  • випускників 11 класів та закладів професійно-технічної  освіти (вступ на основі повної загальної середньої освіти).

Більш детально…

У бою з окупантами загинув наш студент Володимир Мирончук

 
Із болем та сумом повідомляємо, що захищаючи нашу країну у бою з окупантами, загинув наш студент Володимир Мирончук.
Педагогічний колектив, адміністрація та студентство Центральноукраїнського інституту розвитку людини висловлюють співчуття рідним та близьким.
Герої не вмирають.
Слава Україні!🇺🇦

Центральноукраїнський інститут розвитку людини вітає з Великоднем!

Велике свято Великодня символізує неймовірну любов до людства, перемогу Ісуса Христа над смертю та прощення гріхів.

Цьогоріч для України воно дає особливу надію – надію на перемогу України, перемогу добра, перемогу любові!

Нехай світле свято принесе у кожну домівку мир та благодать, вдихне пасхальне тепло та подарує надію на щасливе майбутнє!

З впевненістю у перемозі та з любов’ю до України!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Рішення Вченої ради Центральноукраїнського інституту розвитку людини про припинення співпраці з російськими та білоруськими закладами освіти і науковими установами

На засідання Вченої  ради Вченої ради  Центральноукраїнського інституту розвитку людини 11.03.2022 року було прийнято рішення про припинення співпраці з російськими та білоруськими закладами освіти і науковими установами,  зокрема,  про розірвання договорів про співпрацю з Гомельським державним університетом імені  Ф. Скорини, Мозирським державним педагогічним університетом, Барановичським державним університетом, Могилевським державним університетом імені О.О. Кулешова.

Також Центральноукраїнський інститут розвитку людини відмовляється від усіх спільних заходів (конференцій, семінарів, вебінарів тощо) з країнами-агресорами із-за здійснення ними масштабного збройного вторгнення на територію України.

Заходи до Дня Єднання

Ілюстрації "16 лютого - День Єднання" | Ілюстрації. Виховна роботаВ Центральноукраїнському інституті розвитку людини та Центральноукраїнському фаховому коледжі  проводимо наступні заходи до Дня Єднання:

  • підняття Державного Прапору України та виконання Державного Гімну України;
  • участь у ході до Дня Єднання України;
  • тематичні кураторські години “Україна – єдина”, “Єдність держави: історія та сьогодення”.

В Центральноукраїнському інституті розвитку людини вшанували День Соборності України

До Дня Соборності України22 січня 1919 року був проголошений універсал про об’єднання Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної республіки – у єдину і неподільну, соборну державу. Документ став підсумком тривалого й буремного процесу становлення української нації, втіленням багатовікової мрії та прагнення українського народу бути господарем на власній землі, жити в мирі та злагоді із собою та сусідами. Більш детально…