Центральноукраїнський інститут розвитку людини разом із закладами освіти Кіровоградської області, студентами, учнями, викладачами, представниками влади та громадськими організаціями долучився до святкування Дня Європи????.
Ми зібралися на площі біля Центральноукраїнського державного університету, щоб вшанувати європейські цінності – свободу, демократію, верховенство права, повагу до прав людини та рівність. І саме євроінтеграція є шляхом до втілення цих цінностей у життя українців????.
На святі Центральноукраїнський інститут розвитку людини взяв участь у ярмарку професій Profi-Fair. Ми поспілкувалися з молоддю Кіровоградщини, розповіли їм про можливості, які відкриває перед ними наш інститут????.
Центральноукраїнський інститут розвитку людини було нагороджено грамотою до Дня Європи за підтримку і розвиток європейських цінностей серед студентської молоді! Ми пишаємося тим, що робимо свій внесок у розвиток європейських цінностей в Україні!
????????
 
 

Більш детально…

18-19 квітня відбулися дві важливі наукові події – IV Міжнародна науково-практична конференція “Здоров’я та суспільство в умовах війни” і науково-методичний семінар “Інклюзія в освітньому процесі”

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини Університету “Україна” 18-19 квітня відбулися дві важливі наукові події – IV Міжнародна науково-практична конференція “Здоров’я та суспільство в умовах війни” і науково-методичний семінар “Інклюзія в освітньому процесі”.
Заходи об’єднали понад 1300 учасників – науковців, освітян, практиків, представників громадських організацій, студентів, школярів із 5 країн – України, Польщі, Молдови, Італії, Казахстану та фактично з усіх куточків України.
Співорганізаторами заходів стали:
✅Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu, Polska;
✅Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim, Polska;
✅Національний Центр Судових Експертиз Міністерства Юстиції Республіки Молдова;
✅Akademia Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach;
✅Інклюзивно-ресурсний центр №1″ Кропивницької міської ради;
✅Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського;
✅Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
✅Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie, Polska;
✅Akademiа Nauk Stosowanych Collegium Balticum w Szczecinie, Polska;
✅Polska Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi, Polska;
✅Кропивницький міський центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю Кропивницької міської ради;
✅Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня Кіровоградської обласної ради;
✅ Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.
Ми переконані, що конференція і семінар, наукова дискусія, обговорення сучасних підходів у реабілітації, педагогіці, психології, праві, економіці сприятимуть розвитку цих напрямків в Україні, вивченню міжнародного досвіду, а отже – і розбудові нашої держави!
????????
 

Більш детально…

Для студентів було презентовано лекцію від благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький”

Для студентів Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу було презентовано лекцію від благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький. Це організація, що допомогає людям, які живуть із соціально-небезпечними захворювання.
Під час лекції, яку провела координаторка ВІЛ-сервісних проєктів Катерина Тимошенко, спілкувалися про шляхи поширення ВІЛ, найпоширеніші міфи і стереотипи, важливість тестування.
Суспільство має бути толерантним до людей, які живуть з ВІЛ та людей, які перебувають в групі ризику інфікування ВІЛ.
Такий висновок зробили слухачі лекції. Дякуємо благодійній організації за їх місію, змістовну лекцію та допомогу людям з ВІЛ.
 
 

Більш детально…

Центральноукраїнський інститут розвитку людини та Центральноукраїнський фаховий коледж активно проводить профорієнтаційні заходи у школах Кропивницького та Кіровоградської області

Ми вже відвідали понад 20 шкіл, поділилися важливими порадами щодо вступу з майбутніми випускниками, розповіли їм про особливості навчання в нашому інституті та коледжі та навіть потрапили на батьківські збори. ????
І головне: наші студенти – Людмила Криворог, Ольга Дригула та Аміна Ганбарова – долучилися до цієї важливої справи – розповісти про заклад освіти, де ти навчаєшся! Бо хто може розказати про студентське життя краще за студентів? ????
Профорієнтація ЦІРоЛ та ЦФК Університету «Україна» триває!????????
Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити зустріч у вашій школі!
 
 
 
 
 

Більш детально…

Дригула Ольга, студентка 2 курсу спеціальності «Право» успішно пройшла навчання в зимовій школі з міжнародного гуманітарного права для студентів-правників «Юридична професія під час та після війни» при Українській Гельсінській Спілці з прав людини

Дригула Ольга, студентка 2 курсу спеціальності «Право» під керівництвом к.ю.н., доцента кафедри права та соціально-економічних відносин Ткаченко Ірини Миколаївни, успішно пройшла навчання в зимовій школі з міжнародного гуманітарного права для студентів-правників «Юридична професія під час та після війни» при Українській Гельсінській Спілці з прав людини.
Ольга не лише отримала знання та навички з актуальних питань міжнародного гуманітарного права, але й стала лауреатом за результатами навчання з темою наукового дослідження: «Чи можна перемогти у війні, не обмежуючи права людини?»
 

Більш детально…

Практика студентів спеціальності “Право”

Для студентів Центральноукраїнського інституту розвитку людини спеціальності “Право” практика – це не лише підготовка до майбутньої кар’єри, це можливість зануритися в реальність сучасного правового життя. Майбутні юристи проходять її у державній виконавчій службі, центрі надання соціальних послуг, адміністративному суді, ЦНАПі, адвокатських конторах, органах юстиції.
 
???? Наші студенти допомагають людям отримати законне рішення суду;
???? вчаться тонкощам роботи з боржниками;
???? консультують людей з різних юридичних питань, допомагають їм оформити документи та отримати необхідну допомогу;
????спостерігають за судовими засіданнями, вчаться готувати процесуальні документи та захищати права та інтереси клієнтів;
???? надають консультації з питань реєстрації речових прав на нерухомість, оформлення бізнесу та інших адміністративних послуг;
???? знайомляться з роботою нотаріусів, юстиції, органів реєстрації прав на нерухомість та інших важливих структур.
Центральноукраїнський інститут розвитку людини – це місце, де юриспруденція стає не просто теорією, а захоплюючою реальністю!
 
 

Запрошуємо до участі в науково-методичному семінарі “Інклюзія в освітньому процесі”

Центральноукраїнський інститут розвитку людини запрошує до участі в науково-методичному семінарі “Інклюзія в освітньому процесі”

Розробники:     

Центральноукраїнський      інститут      розвитку      людини Університету «Україна»;

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»;

Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр №1 Кропивницької міської ради,

Кропивницький міський центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю Кропивницької міської ради

Більш детально…

До уваги абітурієнтів!

Плануєте складати НМТ цього року? Нагадуємо, що 14 березня почалася реєстрація на мультитест!

Для того, щоб ви правильно зареєструвалися, Центральноукраїнський інститут розвитку людини розробив спеціальну презентацію, де ми розказали усе про процес реєстрації на НМТ. 

А якщо вам потрібна допомога з реєстрацією, звертайтеся до нас за телефонами 099-766-61-64 та 097-332-62-90 або приходьте за адресою: м. Кропивницький, вул. Андрія Матвієнка, 1а! Ми радо допоможемо!

“Думи мої, думи…”: Шевченківський вечір у краєзнавчому музеї

Напередодні Шевченківських днів Кіровоградський обласний краєзнавчий музей став осередком щирої любові до української культури та творчості великого Кобзаря. Тут відбувся непересічний захід – вечір пам’яті Тараса Шевченка “Думи мої, думи…”, ідея проведення якого належить Заслуженому працівнику культури України Миколі Кравченку.

Важливою частиною заходу стала виставка автентичних рушників, зібраних Миколою Кравченком. Кожен рушник, представлений на виставці, – це витвір мистецтва, унікальний оберіг, який несе в собі код української культури та історії. На виставці можна було побачити рушники з різних регіонів України, з різними орнаментами та символами. Виставка, беззаперечно, допомогла глядачам глибше пізнати українську культуру, відчути зв’язок з минулим та майбутнім, збагнути силу та красу українського духу. Більш детально…

Вітаємо з отриманням вченого звання доцента!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини Університету “Україна” щиро вітає колег із  отриманням вченого звання доцента:

Ткаченко Ірину Миколаївну, кандидата юридичних наук, завідувача  кафедри права та соціально-економічних відносин;

Брикульську Мирославу Володимирівну, кандидата медичних наук,  доцента кафедри фізичної терапії, ерготерапії.

Бажаємо нових досягнень у науці!