Дозвілля студентів: прогулянка дендропарком

🍂🍁Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!🍁🍂
На початку осені студенти ЦІРоЛ спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” разом з куратором Н.А.Сєдовою провели прогулянку на свіжому повітрі в Дендропарку.
Студентка четвертого курсу Карина Шеляшко каже: “Кожного року, відвідуючи з групою парк, ми отримуємо гаму емоцій та неймовірні почуття радості”.

Більш детально…

Вітаємо з початком нового навчального року!

1 вересня в Центральноукраїнському інституті розвитку людини відбулися урочистості до Дня знань та посвята в першокурсники.
Після урочистостей студенти прослухали першу в цьому навчальному році лекцію, підготовлену президентом Університету “Україна” П.М. Таланчуком.
Долучаємося до всіх привітань та гарних побажань, які сьогодні лунали, і щиро зичимо всім нам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці!
Нехай 2021-2022 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Вітаємо І.М. Ткаченко із захистом дисертації та одержанням диплому кандидата наук!

Колектив Центральноукраїнського інституту розвитку людини вітає старшого викладача кафедри права та соціально-економічних відносин Ірину Миколаївну Ткаченко з успішним захистом кандидатської дисертації та отриманням диплома кандидата юридичних наук за спеціальністю
12.00.07 – Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.
Щиро бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у подальшому професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка і підтримка близьких!
 

Більш детально…

Увага! Додаткова сесія ЄВІ

Якщо ви зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажаєте повторно скласти ЄВІ, або вчасно не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ!
11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.
Вартість спеціально організованої сесії – 540 грн.
Реєстрація вступників для складання Єдиного вступного іспиту триватиме з 27 липня до 5 серпня.
‼‼‼Зареєструватися можна в Центральноукраїнському інституті розвитку людини.
✅Подаються документи: диплом про освіту і додаток до нього (копія), паспорт і ідентифікаційний код (копія), фотокартки 3×4 (2 шт.).
✅Докладну інформацію Ви можете отримати за телефонами: (099) 766-61-64, (097) 332-62-90📞
✅Прийом документів здійснюється за адресою: 25015, м. Кропивницький, пл. Дружби Народів, 8, каб. 202
 
 

Вітаємо випускників-2021!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини та Центральноукраїнський фаховий коледж вітають випускників із врученням дипломів! Бажаємо вам щастя, успіхів у всіх починаннях, нахнення, втілення мрій, віри у власні сили, великих перемог і звершень!

💙💛
 

Випускна атестація

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини та Центральноукраїнському фаховому коледжі щойно завершилося складання випускних комплексних іспитів👩‍🎓👨‍🎓.
На фото – оголошення результатів іспиту майбутнім бакалаврам із фізичної терапії та ерготерапії.
Вітаємо студентів з успішним складанням випускної атестації та бажаємо нових досягнень, натхнення та професійних успіхів на благо України!💙💛

Більш детально…

Підписано договір про співпрацю з Катеринівською ОТГ

Ми розширюємо коло партнерів інституту.
Так, ми підписали угоду про співпрацю в галузі освіти з Катеринівською об’єднаною територіальною громадою. Угодою передбачено профорієнтаційну діяльність, проходження практики, працевлаштування, створення спільних освітньо-наукових проектів, сприяння поширенню інформації щодо освітньої діяльності інституту, співпраця з освітніми установами громади щодо практичної підготовки випускників до вступу, спільна науково-дослідна , проектна, інноваційна діяльність.
 

Вітаємо з Великоднем!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини Університету “Україна” вітає всіх із Великоднем!
Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища додає сил і наснаги до нових звершень.
Бажаємо всім доброго здоров’я, достатку вам і вашим сім’ям! Христос Воскрес!