Закордонні стажування

У жовтні-грудні 2023 року в Центральноукраїнському інституті розвитку людини проходить стажування  Россана Бронєцька, доктор права кафедри кримінального процесу та виконавчого кримінального права факультету права та адміністрації Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині, Польща.

Мета стажування – порівняння перебігу кримінального судочинства в Україні та Польщі, дослідження (вихідні матеріали); онлайн-заняття зі студентами ІПК; активна участь у міжнародній науковій конференції, організованій приймаючою організацією (23 листопада 2023 р.).

Россана Бронєцька вже брала участь у міжнародних конференціях,  як органзовує наш інститут. Міжнародне стажування сприятиме інтернаціоналізації освіти, обміну науковими та педагогічними ідеями, розвитку правових знань здобувачів вищої освіти.

Із планом міжнародного стажування можна ознайомитися за посиланням

Більш детально…

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей “Актуальні проблеми права та соціально-економічних відносин”

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин».

У збірнику вміщено наукові статті, у яких відображено результати наукових досліджень у галузях юриспруденції, економіки, управління, соціально-психологічних, педагогічних, медико-біологічних наук. Розрахований на науковців, аспірантів, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, а також на всіх, хто цікавится питаннями суспільно-економічного розвитку. Більш детально…

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини

запрошує Вас взяти участь

у V Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин»,

що проводиться в змішаному режимі   23 листопада 2023 року.

 

Основна мета конференції — презентація та обговорення наукових досягнень, сприяння активізації творчої діяльності фахівців, зайнятих в сфері наукових досліджень, пов’язаних з правом та соціально-економічними відносинами, а також обговорення проблем теорії та практики юридичної науки, соціально-економічних відносин в умовах викликів сучасного суспільства для розробки науково обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку правових засад держави, відновлення й підтримання високої якості економічного, здоров’язберігаючого, управлінського та культурного потенціалу.

Більш детально…

Зустріч із “Лікарями без кордонів” : перспективи майбутньої співпраці

Центральноукраїнський інститут розвитку людини має честь відзначити важливу подію – до нас завітали представники видатної глобальної організації “Лікарі без кордонів”, із відділу в Барселоні. Зустрічали Анну Фйорд та Йохея Ямазакі.

Метою візиту було ознайомлення з діяльністю нашого інституту та, зокрема, освітньою програмою 227 “Терапія та реабілітація”. Представники організації “Лікарі без кордонів” виявили великий інтерес до цієї програми, оскільки вона пов’язана з однією з ключових сфер діяльності організації.

Представники організації “Лікарі без кордонів” запропонували можливості працевлаштування в їхній організації нашим студентам – майбутнім фізичним трапевтам.

Ми дуже вдячні Анні Фйорд та Йохею Ямазакі за їхній візит і цінні поради, які вони поділилися з нами. Співпраця з такою поважною організацією є великим досягненням для нас, і ми плануємо подальший обмін досвідом та спільні ініціативи.

Центральноукраїнський інститут розвитку людини завжди відкритий для співпраці та можливостей для наших студентів. Ми віримо, що такі візити сприяють розширенню горизонтів і розвитку нашого освітнього закладу.

Більш детально…

Екскурсія до Козацької Долини

30 вересня студенти, викладачі та адміністрація Центральноукраїнського інституту розвитку людини та фахового коледжу їздили на екскурсію до Козацької Долини.
Неймовірні краєвиди, прогулянка мальовничим місцем, відвідування зоопарку і головне – неймовірний час, проведений разом запам’ятається нам надовго ????
Дивіться фотозвіт!
 

Більш детально…

У виборах голови студентської ради Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу перемогу здобув Володимир Пукасенко

4 жовтня відбулися вибори голови студентської ради Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу
Перед виборами відбулися дебати з чотирма обдарованими кандидатами: Михайлом Григор’євим, Аделіною Доліною, Мариною Дарієнко і Володимиром Пукасенком.
Кожен з них вкладав багато сил та енергії у цю кампанію, і ми щиро пишаємося тим, що наша студентська спільнота має таких творчих, ініціативних, обдарованих студентів.
Перемогу у виборах здобув Володимир Пукасенко, і ми від всієї душі вітаємо нового голову студентської ради Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу!

Тарас Нєльзєв, студент першого курсу спеціальності “Терапія та реабілітація” Центральноукраїнського інституту розвитку людини, став бронзовим призером Чемпіонату України з дзюдо серед молоді до 23 років в новій для себе ваговій категорії до 81 кг.
Пишаємося та бажаємо нових успіхів і перемог! ????????
 
 
 

Вітаємо з початком нового навчального року!

Сьогодні – 1 Вересня,  День знань і початок нового навчального року. Це також і день, коли відкриваються нові можливості, починаються цікаві виклики та завдання.

Студенти першого курсу, дякуємо вам та вашим батькам за довіру і бажання навчатися в нашому інституті чи коледжі! Щиро вітаємо вас з першим кроком у вищу освіту!

Старшокурсники, ви вже добре знаєте, які найважливіші виклики стоять перед вами. Пам’ятайте, що у вас є потенціал досягти чого завгодно, і ми готові вас підтримати.

Викладачі, ви – ті, хто надає студентам знання, навички та мудрість. Ваша роль надзвичайно важлива, і ми вдячні вам за вашу працю та зусилля.

А ще ми безмежно вдячні ЗСУ за те, що розпочинаємо навчальний рік в Україні.

З Днем знань, дорогі друзі! Нехай всіх нас супроводжує успіх, радість і незабутні враження на цьому навчальному шляху.

З найкращими побажаннями,

колектив Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу Університету «Україна»

Студентські змагання з волейболу

????????????Вітаємо всіх студентів Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу з успішним проведенням студентських змагань з волейболу!
Це був день, який запам’ятається всім учасникам на довгий час. 5 команд змагалися за перемогу, але тільки одна з них змогла стати найкращою. І це була команда SWAT team????!
На другому місці опинилася команда “Шпигуни”????. Цього разу вони не використовували всі свої шпигунські хитрощі, щоб перехитрити суперників, а грали дуже злагоджено та професійно.
Учасники команди “Невгамовні юристи” були дуже наполегливими та вмілими і зайняли третє місце????.
Четверте місце зайняла команда “Смішарики», і їхня гра була дуже веселою та непередбачуваною????.
П’яте місце зайняла команда “Чемпіони”????. Хоча вони не перемогли, але все ж були дуже енергійними та налаштованими на перемогу.
Загалом, це був дуже цікавий та хороший день. Студенти виявили себе як справжні професіонали у волейболі та показали, що завжди можна досягти бажаного результату. Молодці!????
Цікаво, хто з команд зможе здобути перемогу на наступних студентських змаганнях? Чекаємо з нетерпінням!