Право

Інформація про спеціальність «Право»

Освітня програма: «081 Право»

Освітньо-професійна програма «081 Право» спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців, які відповідають сучасним потребам та вимогам ринку праці. 

Випускники  є спеціалістами в таких галузях права: кримінальне право і процес, адміністративне право і процес, цивільне право та процес, господарське право та процес,  трудове право, міжнародне публічне та приватне право та інших. 

Разом із фундаментальними правничими дисциплінами, студенти одержують поглиблені знання з питань правового регулювання комерційної та іншої господарської діяльності, корпоративних правовідносин, управлінської та зовнішньоекономічної діяльності, ринку цінних паперів, фінансового і банківського права, правових питань системи оподаткування, договірного права. Також отримують навички складання проєктів господарських договорів, процесуальних документів у судових справах, навчаються основам організації і здійснення юридичної практики.

Працевлаштування

Органи державної влади; приватна юридична практика; юридична практика у громадських організаціях, спілках із захисту прав людини.

Вступ на 1-ий курс (бакалаврат 2021)

Необхідні сертифікати ЗНО:

1. Українська мова та література (УМЛ).
2. Історія України (ІУ).
3. Іноземна мова (ІМ) або математика (М).
Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 рр.

Конкурсний бал 
Конкурсний бал має бути не менше 140,0 балів.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.