Команда інституту здобула 3 місце на міських змаганнях

 
8 жовтня відбулися змагання відкритого кубку військово-прикладних дисциплін .
Змагання проходили на території школи-інтернату “Сокіл”. Участь брали 7 команд з різних закладів нашого міста, серед яких і наша команда “Адреналін”.
Наші студенти на чолі з викладачем фізичної культури В.О. Диченком посіли 3 місце . До заліку входили біг на 1 км, фізична підготовка, знання медичних основ та спортивна стрільба.
Пишаємося здобутками та бажаємо нових перемог!??
 

Більш детально…

Спортивні змагання в інституті

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини відбулися спортивні змагання, в яких взяли участь і студенти, і викладачі, і адміністрація.
Особливу вдячність висловлюємо Центру оперативної тактичної підготовки “Цитадель” ЦОТП ” Цитадель”!
Перше місце здобули команда студентів спеціальності “Право” “Адреналін”, а перемогла, звісно, дружба!
 

Більш детально…

Студенти відвідали етнолабораторію “Баба Єлька”

Студенти другого курсу спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” разом із куратором Оксаною Бабич відвідали етнолабораторію «Баба Єлька». Учасники екскурсії побачили старовинний одяг, прикраси, посуд, рушники та багато інших речей, зібраних з різних куточків Кіровоградщини. Неоціненною є етнографічна унікальність представлених експонатів, які розкривають історію та побут наших пращурів.

 

Більш детально…

Граємо в пейнтбол!

Про пейнтбол сьогодні, напевно, чув кожен. А от студенти Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу разом з куратором О.В. Остапенко в нього зіграли!?
До речі, в інституті це вже стає гарною традицією – восени грати в пейнтбол і отримувати заряд енергії і гарного настрою на весь навчальний рік?!
 

Більш детально…

Екскурсія містом для студентів-першокурсників

Пройтися вулицями осіннього міста, милуватися прекрасною архітектурою Кропивницького, спілкуватися з одногрупниками та кураторами про перші дні навчання та плани про майбутнє. Це все – про екскурсію, до якої долучилися студенти першого курсу Центральноукраїнського інституту розвитку людини та куратори М.Ю. Трегубенко і С.С.Мороз.

Більш детально…

Дозвілля студентів: прогулянка дендропарком

??Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!??
На початку осені студенти ЦІРоЛ спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” разом з куратором Н.А.Сєдовою провели прогулянку на свіжому повітрі в Дендропарку.
Студентка четвертого курсу Карина Шеляшко каже: “Кожного року, відвідуючи з групою парк, ми отримуємо гаму емоцій та неймовірні почуття радості”.

Більш детально…

Історична екскурсія містом для студентів Центральноукраїнського фахового коледжу

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітріЯк провести неділю цікаво та корисно? Ми знаємо!☝️?
Студенти інституту та коледжу разом з кураторами Анастасією Вікторівною Терешенко та Оленою Вікторівною Кравченко стали учасниками неймовірної екскурсії Кропивницьким, яку провів сам Марко Лукич Кропивницький.
 

Більш детально…

Участь у ХХІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

Студенти Центральноукраїнського інституту розвитку людини Університету “Україна” взяли участь у ХХІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
Мовний марафон, який стартував в День української писемності та мови, об’єднує учнів усіх закладів загальної середньої освіти, слухачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти, а також студентську спільноту закладів вищої освіти.
Цього року ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика був проведений у форматі Всеукраїнського відкритого марафону.
Участь у марафоні взяли: від студентського колективу коледжу – Леонтьєва Аліна, а від студентського колективу інституту – Касинець Анна.

Вибори голови студради: відео Марини Сагайдак

В Кіровоградському інституті розвитку людини відбувається підготовка до виборів голови студентської ради. Претенденти на пост – Марина Сагайдак, Аліна Сергійчук та Софія Мамчур. Дивіться презентаційне відео Марини Сагайдак!

Сагайдак

В Кіровоградському інституті розвитку людини відбувається підготовка до виборів голови студентської ради. Претенденти на пост – Марина Сагайдак, Аліна Сергійчук та Софія Мамчур. Дивіться презентаційне відео Марини Сагайдак!

Gepostet von Кіровоградський інститут розвитку людини am Freitag, 18. September 2020

Відеовідгуки студентів про інститут

Студенти Кіровоградського інституту розвитку людини записали відео з враженнями про інститут?. Дякуємо вам за таку високу оцінку нашої спільної роботи! Обіцяємо і надалі виправдовувати вашу довіру і робити все для того, щоб навчання в Кіровоградському інституті розвитку людини та Центральноукраїнському юридичному коледжі давало міцні знання, а студентські роки були незабутніми?‍??‍?!Ідемо до успіху разом??!

Gepostet von Кіровоградський інститут розвитку людини am Montag, 22. Juni 2020