18-19 квітня відбулися дві важливі наукові події – IV Міжнародна науково-практична конференція “Здоров’я та суспільство в умовах війни” і науково-методичний семінар “Інклюзія в освітньому процесі”

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини Університету “Україна” 18-19 квітня відбулися дві важливі наукові події – IV Міжнародна науково-практична конференція “Здоров’я та суспільство в умовах війни” і науково-методичний семінар “Інклюзія в освітньому процесі”.
Заходи об’єднали понад 1300 учасників – науковців, освітян, практиків, представників громадських організацій, студентів, школярів із 5 країн – України, Польщі, Молдови, Італії, Казахстану та фактично з усіх куточків України.
Співорганізаторами заходів стали:
✅Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu, Polska;
✅Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim, Polska;
✅Національний Центр Судових Експертиз Міністерства Юстиції Республіки Молдова;
✅Akademia Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach;
✅Інклюзивно-ресурсний центр №1″ Кропивницької міської ради;
✅Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського;
✅Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
✅Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie, Polska;
✅Akademiа Nauk Stosowanych Collegium Balticum w Szczecinie, Polska;
✅Polska Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi, Polska;
✅Кропивницький міський центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю Кропивницької міської ради;
✅Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня Кіровоградської обласної ради;
✅ Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.
Ми переконані, що конференція і семінар, наукова дискусія, обговорення сучасних підходів у реабілітації, педагогіці, психології, праві, економіці сприятимуть розвитку цих напрямків в Україні, вивченню міжнародного досвіду, а отже – і розбудові нашої держави!
????????
 

Більш детально…

Опубліковано матеріали ІI Всеукраїнської науково-практичної конференції “Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія”

Цьогоріч Центральноукраїнський інститут розвитку людини став співорганізатором ІI Всеукраїнської науково-практичної конференції “Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія”. За результатами роботи конференції видано збірник матеріалів, який містить основні результати науково-практичних пошуків освітян, правоохоронців, представників громадських організацій та державних органів різних областей України щодо осмислення, виявлення та поширення ефективних практик, які сприяють забезпеченню безпеки дітей в Інтернеті, а також розвитку кіберграмотності педагогічної спільноти. Більш детально…

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей «Здоров’я і суспільство в умовах війни»

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей «Здоров’я і суспільство в умовах війни».

У збірнику вміщено наукові статті, у яких відображено результати наукових досліджень у галузях охорони здоров’я, фізичної  терапії, ерготерапії, юриспруденції, економіки, управління, соціально-психологічних, педагогічних наук. Розрахований на науковців, аспірантів, викладачів, студентів вищих навчальних закладів. Більш детально…

Оголошення про проведення ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Здоров’я і суспільство в умовах війни»

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини

запрошує Вас взяти участь

у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Здоров’я і суспільство в умовах війни», що проводиться в форматі on-line  на платформі Zoom

 

Основна мета конференції — презентація та обговорення наукових досягнень, пов’язаних з проблемами фізичного та психічного  здоров’я,  особливостей фізичної  реабілітації,  педагогіки,  психології, права, економіки, соціально-економічних відносин в умовах війни, а також обмін науково-практичним досвідом.

Завдання конференції:

  • створення дискусійного поля для апробації фахівцями отриманих наукових та практичних результатів;
  • інформування наукової спільноти та громадськості про новітні досягнення з означених питань;
  • сприяння пошуку наукового та виробничого партнерства.

Робочі мови конференції: українська, англійська,  румунська, польська.

Матеріали конференції розміщуються на сайті vmurol.kr.ua та видаються окремим збірником, електронна версія якого розсилається авторам.

 

Більш детально…

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей “Актуальні проблеми права та соціально-економічних відносин”

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин».

У збірнику вміщено наукові статті, у яких відображено результати наукових досліджень у галузях юриспруденції, економіки, управління, соціально-психологічних, педагогічних, медико-біологічних наук. Розрахований на науковців, аспірантів, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, а також на всіх, хто цікавится питаннями суспільно-економічного розвитку. Більш детально…

Центральноукраїнський інститут розвитку людини Університету «Україна» став співорганізатором І Міжнародної науково-практичної конференції «Use of Direct Coercion Measures and Firearms. Legal and Administrative Aspects» (Польща)

Центральноукраїнський інститут розвитку людини Університету «Україна» став співорганізатором І Міжнародної науково-практичної конференції «Use of Direct Coercion Measures and Firearms. Legal and Administrative Aspects», яка прямо зараз відбувається на базі Поморської вищої школи у Старогарді Гданському та Вищої школи професійного навчання у Вроцлаві (Польща).

Серед інших співорганізаторів – Національний центр судових експертиз при Міністерстві юстиції Республіки Молдова, Академія громадської безпеки Університету Миколаса Ромеріса (Литва) та Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ України. Більш детально…

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія”

Цьогоріч Центральноукраїнський інститут розвитку людини став співорганізатором ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції “Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія”, яку проводить Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського 6-10 лютого 2023 року. Більш детально…

23 листопада відбувся науково-практичний семінар “Особливості освітнього процесу в умовах воєнного стану”

23 листопада відбувся науково-практичний семінар “Особливості освітнього процесу в умовах воєнного стану”, який провели Центральноукраїнський інститут розвитку людини Університету “Україна” та Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.
 
Важливі питання застосування інноваційних технологій викладання під час війни, особливостей формування навичок стресостійкості-життєстійкості педагогічних працівників та психологічної підтримки учнів з особливими освітніми потребами та педагогів, а також інформаційної безпеки дітей та молоді в умовах воєнного часу розкрили спікери семінару:
 

Більш детально…

Міжнародна науково-практична конференція “Здоров’я і суспільство в умовах війни”

Сьогодні, 22 листопада відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Здоров’я та суспільство в умовах війни». До наукового обговорення проблем охорони здоров’я та фізичної терапії, ролі українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів воєнного часу, міжнародних зв’язків України та новітніх тенденцій їхнього розвитку, особливостей навчання  у воєнний час  долучилися понад 120 учасників  із України та з-за кордону. Учасники представляли наукові та освітні установи Кропивницького, Києва, Львова, Тернополя, Хмельницького, Вінниці, Херсона, Нової Каховки, Івано-Франківська, Харкова, Донецька, Миколаєва, Луганська, Рівного, Черкас, Полтави, Луцька, а ще унівеситети в Кельцах, Старогарді Гданському, Лодзі, Варшаві, Ольштині, Щецині, Вроцлаві, Кишиневі. Це ще раз довело, що Україна єдина, сильна та незламна і має велику підтримку світової  спільноти. Більш детально…

Опубліковано збірник статей «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин»

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин».

У збірнику вміщено наукові статті, у яких відображено результати наукових досліджень у галузях юриспруденції, економіки, управління, соціально-психологічних, педагогічних, медико-біологічних наук. Розрахований на науковців, аспірантів, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, а також на всіх, хто цікавится питаннями суспільно-економічного розвитку.

Більш детально…