ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо вас взяти участь

у IІІ Міжнародній науково-практичній конференції

«Актуальні питання права і соціально-економічних відносин»,

що проводиться в режимі on-line  на платформі Zoom 12 листопада 2021 року.

Основна мета конференції — презентація та обговорення наукових досягнень, сприяння активізації творчої діяльності фахівців, зайнятих в сфері наукових досліджень, пов’язаних з правом та соціально-економічними відносинами, а також обмін науково-практичним досвідом.

Обговорення проблем теорії та практики юридичної науки, а також соціально-економічних відносин в умовах викликів сучасного суспільства для розробки науково обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку правових засад держави, відновлення й підтримання високої якості економічного, здоров’язберігаючого, управлінського та культурного потенціалу.

Завдання конференції:

  • створення дискусійного поля для апробації фахівцями отриманих наукових та практичних результатів в правовому, соціально-економічному, гуманітарному,  здоров’язберігаючому напрямках;
  • інформування наукової спільноти про новітні досягнення з означених питань;
  • сприяння пошуку наукового та виробничого партнерства.

 

Участь у конференції, отримання електронної  версії сертифікату та матеріалів конференції – безкоштовні Більш детально…

Вітаємо із Днем захисника Вітчизни та Святої Покрови!

 
Бажаємо сили і твердості духу, оптимізму, благополуччя! Нехай щодня у вашому житті буде місце для шляхетних подвигів та вчинків, сміливості і красивих перемог, а Пресвята Покрова Богородиця освятить золотом добра і ласки кожне серце та захистить усіх ваших рідних!

“Кращі практики організації інклюзивного освітнього простору” у Georgian National University за підтримки FES-Ukraine

Центральноукраїнський інститут розвитку людини долучився до заходу, який проходить у საქართველოს ეროვნული უნივერსიტეტი სეუ • Georgian National University SEU .
Тема заходу – “Кращі практики організації інклюзивного освітнього простору” за підтримки FES-Ukraine .
💛💙Пишаємося тим. що команда #УніверситетУкраїна поширює досвід такого впровадження у вищій освіті в Україні для колег з Грузії, а саме розповідає про досвід організації дистанційної освіти в межах інклюзивного середовища, досвід адміністративно-правового регулювання інклюзивної освіти в Україні, досвід України із застосування інклюзивного туризму як засобу соціалізації людей з інвалідністю, досвід впровадження експериментальної послуги “Персональний асистент студента з інвалідністю”.
 

Більш детально…

Команда інституту здобула 3 місце на міських змаганнях

 
8 жовтня відбулися змагання відкритого кубку військово-прикладних дисциплін .
Змагання проходили на території школи-інтернату “Сокіл”. Участь брали 7 команд з різних закладів нашого міста, серед яких і наша команда “Адреналін”.
Наші студенти на чолі з викладачем фізичної культури В.О. Диченком посіли 3 місце . До заліку входили біг на 1 км, фізична підготовка, знання медичних основ та спортивна стрільба.
Пишаємося здобутками та бажаємо нових перемог!🥇🏆
 

Більш детально…

Спортивні змагання в інституті

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини відбулися спортивні змагання, в яких взяли участь і студенти, і викладачі, і адміністрація.
Особливу вдячність висловлюємо Центру оперативної тактичної підготовки “Цитадель” ЦОТП ” Цитадель”!
Перше місце здобули команда студентів спеціальності “Право” “Адреналін”, а перемогла, звісно, дружба!
 

Більш детально…

Вітаємо із Днем працівників освіти!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини та Центральноукраїнський фаховий коледж щиро вітають всіх працівників освіти із професійним святом!
Бути викладачем, вчителем, наставником – це наполеглива, чесна та натхненна праця, яка дарує молоді надію і допомагає розправити крила для життєвого польоту.
Вітаючи вас зі святом, дорогі освітяни, бажаємо міцного здоров’я на довгії літа, натхнення, невичерпної енергії, благополуччя та нових педагогічних звершень!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини взяв участь в урочистостях до Дня освітянина

Центральноукраїнський інститут розвитку людини взяв участь в урочистостях до Дня освітянина у Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького відбулися з відзначенням кращих педагогів області.

Більш детально…

Зустріч студентів спеціальності “Право” з Сергієм Чеботарьовим

29 вересня відбулася зустріч студентів спеціальності “Право” з кандидатом юридичних наук, доктором філософії, членом-кореспондентом декількох міжнародних академій Сергієм Сергієвичем Чеботарьовим.

Тема зустрічі – “Методика розслідування злочинів”.

Більш детально…

Екскурсія на Гайдамацьку Січ

Студенти та викладачі Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу відвідали з екскурсією Гайдамацьку Січ, що в селі Цибулевому.
Мальовниче місце та щира гостинність господаря Володимира Вознюка дали нам всім пізнати і відчути особливий історично-козацький дух та поринути у вирій незабутнього історично-поетичного спілкування.

Нас вразили унікальні експонати, захоплюючі історії про скіфські часи, козацтво, українську минувщину і сучасність. І, звичайно, смачні частування козацькими стравами.

Більш детально…

Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності»

Центральноукраїнський інститут розвитку людини став співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності», яка проходила в Кіровоградському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі Міністерства внутрішніх справ України і серед співорганізаторів якої – Центральноукраїнський інститут розвитку людини.

Більш детально…