Засідання Ради роботодавців Центральноукраїнського інституту розвитку людини

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини відбулася Рада роботодавців в режимі відеоконференції.
Серед розглянутих питань – підвищення іміджу Центральноукраїнського інституту розвитку людини на ринку освітніх послуг України; прогнозування потреб ринку праці в фахівцях відповідної спеціальності; удосконалення професійних вимог до фахівців; спільна організація та проведення навчальних та виробничих практик здобувачів освіти; залучення працівників установ, підприємств і організацій до навчального процесу; проведення спільних конференцій, наукових заходів та взаємне рецензування науково-дослідних робіт, монографій, методичних розробок, навчальних посібників, підручників, статей, звітів та інших видів видань.

Більш детально…

Профорієнтаційна робота: візит до Новомиколаївської гімназії

Начальник відділу ліцензування, акредитації та профорієнтаційної роботи С.С. Мороз та начальник відділу наукової та виховної роботи, к.ф.н. О.В. Кравченко зустрілися зі старшокласниками комунального закладу “Новомиколаївська гімназія” м. Кропивницький та обговорили з ними питання прав захисту жінок, медіаграмотності, а також можливості вступу до інституту та коледжу.

Більш детально…

Розширюємо коло партнерів та стейкхолдерів

Ми продовжуємо розширювати коло партнерів. Директором інституту Валентиною Яківною Пупишевою підписана угода про співпрацю з керівником Торгового дому «Технополь» Іллею Васильовичем Волошиним . Адміністрація інституту покладає надії на плідну тривалу співпрацю з роботодавцями у сфері освіти, практично орієнтованого навчання, практики студентів.

Більш детально…

Участь у форумі для молоді «PRO кар’єру»

Ми взяли участь у форумі для молоді «PRO кар’єру».
Олена Кравченко, к.ф.н., начальник відділу наукової та виховної роботи, презентувала майбутнім абітурієнтам Центральноукраїнський інститут розвитку людини і Центральноукраїнський фаховий коледж та розповіла про деталі вступу.

Більш детально…