Дорогі друзі! Щиро вітаємо з Днем Конституції України!

Конституція України стала не лише стражем державності й демократії, але й гарантом незалежності й єдності нашої землі. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

У часи війни Конституція України стає не лише документом, що регулює життя суспільства, але й  символом національної єдності та сили. Вона виступає основою, на якій ґрунтується відстояння незалежності, територіальної цілісності та прав громадян в умовах загрози зовнішньої агресії.

Ми всі повинні усвідомлювати глибинне значення конституційних принципів для розвитку суспільства та захисту прав кожного громадянина. Тільки тоді ми зможемо забезпечити подальший успіх України як демократичної держави, де права людини є невід’ємними, а рівність перед законом – загальноприйнятою нормою.

Україна починається з кожного з нас.

Студенти відвідали виставу «Сватання на Гончарівці» в обласному театрі

Все ж театр – це круто!???? Студенти Центральноукраїнського інституту розвитку людини та фахового коледжу, у межах роботи розмовно-інтеграційного клубу “РІКА”, відвідали виставу «Сватання на Гончарівці» в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького. Проєкт реалізується ГО “Десяте квітня” в рамках партнерської угоди між UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.
Дякуємо організаторам за можливість доторкнутися до мистецтва!
 
 

Більш детально…

23 травня – День Героїв України, день, коли ми вшановуємо величну спадщину героїв минулого і непереможний дух тих, хто стоїть на передовій сьогодні.
Інна Анатоліївна Вівсяна, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри права та соціально-економічних відносин Центральноукраїнського інституту розвитку людини, прочитала лекцію та провела інтерактив для студентів інституту і коледжу про борців за самостійну соборну Українську державу, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, УГА, ОУН, УПА, а також героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної московсько-української війни, а також про наших героїв які проживали або народились в Кропивницькому та Кіровоградській області.
Їхній подвиг безцінний!
Слава Україні!????????
 
 

Більш детально…

Директорка Центральноукраїнського інституту розвитку людини Валентина Пупишева та начальниця відділу кадрів, відповідальний секретар відбіркової комісії інституту Марина Трегубенко взяли участь у Форумі стратегічної сесії цифровізації освітньої галузі Кіровоградської області

Директорка Центральноукраїнського інституту розвитку людини Валентина Пупишева та начальниця відділу кадрів, відповідальний секретар відбіркової комісії інституту Марина Трегубенко взяли участь у Форумі стратегічної сесії цифровізації освітньої галузі Кіровоградської області! ????
Захід зібрав експертів, управлінців та інноваторів у сфері освіти для обговорення ключових питань цифрової трансформації навчальних закладів та впровадження сучасних освітніх платформ. ???????? Цікавими були виступи про діджиталізацію області, цифрову трансформацію роботи органів управління освітою та сучасні освітні сервіси. ????
Наш інститут завжди в курсі інновацій в освіті! ???????? Ми активно слідкуємо за новими технологіями та впроваджуємо їх у навчальний процес, щоб забезпечити нашим студентам найкращі можливості для розвитку та навчання. ????✨
Сьогоднішній захід став черговим підтвердженням нашої відданості інноваціям і цифровим трансформаціям в освіті. ???????? Ми впевнені, що спільними зусиллями зробимо українську освіту ще сучаснішою та ефективнішою! ????????????
 
 

Більш детально…

Студенка Центральноукраїнського інституту розвитку людини спеціальності “Менеджмент” Людмила Криворог взяла участь у роботі табору випускників курсу “Демократія через дії” в Івано-Франківську

Студенка Центральноукраїнського інституту розвитку людини спеціальності “Менеджмент” Людмила Криворог взяла участь у роботі табору випускників курсу “Демократія через дії” в Івано-Франківську.
Учасники табору поглибили свої знання про демократію, навчилися ефективно працювати в команді та розвинули навички громадянської активності.
Протягом 4 днів учасники брали участь у різноманітних тренінгах, сесіях та квастах, спрямованих на практичне вивчення демократії.
Табір був не лише корисним з точки зору навчання, але й залишив приємні спогади та нові знайомства серед учасників.
Випускники курсу “Демократі через дії” отримали важливий досвід та мотивацію для подальшої активної участі у громадському житті.
Також під час перебування в таборі учасники створили власні команді проекти, та почали їх реалізовувати.
 
 

Більш детально…

Центральноукраїнський інститут розвитку людини разом із закладами освіти Кіровоградської області, студентами, учнями, викладачами, представниками влади та громадськими організаціями долучився до святкування Дня Європи????.
Ми зібралися на площі біля Центральноукраїнського державного університету, щоб вшанувати європейські цінності – свободу, демократію, верховенство права, повагу до прав людини та рівність. І саме євроінтеграція є шляхом до втілення цих цінностей у життя українців????.
На святі Центральноукраїнський інститут розвитку людини взяв участь у ярмарку професій Profi-Fair. Ми поспілкувалися з молоддю Кіровоградщини, розповіли їм про можливості, які відкриває перед ними наш інститут????.
Центральноукраїнський інститут розвитку людини було нагороджено грамотою до Дня Європи за підтримку і розвиток європейських цінностей серед студентської молоді! Ми пишаємося тим, що робимо свій внесок у розвиток європейських цінностей в Україні!
????????
 
 

Більш детально…

Студенти інституту та коледжу зіграли внічию у волейбол із командою Кропивницького фахового коледжу харчування та торгівлі

Команда дівчат Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу грали у волейбол????з командою Кропивницького фахового коледжу харчування та торгівлі.
Гра завершилася нічиєю, перемогла дружба????.
 
 

Більш детально…

Студенти взяли участь у феміністичній екскурсії “Музи міста на Інгулі”

Долучитися до екскурсії “Музи міста на Інгулі”, дізнатися багато цікавого про видатних жінок, які жили в нашому місті, прогулятися вулицями Кропивницького, милуватися його архітектурою????. Всім цим займалися сьогодні студенти Центральноукраїнського інституту розвитку людини та фахового коледжу, у межах роботи розмовно-інтеграційного клубу “РІКА”.
????Проєкт реалізується ГО “Десяте квітня” в рамках партнерської угоди між UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.
Дякуємо організаторам за корисно проведений час та можливість дізнатися більше про талановитих жінок Кропивницького????????
 
 

Більш детально…

Студенти інституту та коледжу зіграли в пейнтбол

Відомо, що пейнтбол – це командна гра, запорука успіху в якій є злагоджені дії кожного гравця.А ще це цікаво і весело! Тож студенти Центральноукраїнського інституту розвитку людини та фахового коледжу цікаво провели дозвілля та взяли участь в такій цікавій грі, де кожен зміг проявити свою фізичну підготовку та лідерські здібності.????

 

Більш детально…

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей «Здоров’я і суспільство в умовах війни»

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей «Здоров’я і суспільство в умовах війни».

У збірнику вміщено наукові статті, у яких відображено результати наукових досліджень у галузях охорони здоров’я, фізичної  терапії, ерготерапії, юриспруденції, економіки, управління, соціально-психологічних, педагогічних наук. Розрахований на науковців, аспірантів, викладачів, студентів вищих навчальних закладів.

Завантажити збірник можна за посиланням:

Збірник

Скачать (PDF, 10.3MB)