Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Освітня програма: «029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Освітньо-професійна програма «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців, які відповідають сучасним потребам та вимогам ринку праці. 

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» належить до гуманітарного напряму підготовки. Головний акцент зроблено на управлінні інформацією в документно-інформаційних системах, методах аналізу і оцінки документальних потоків, технологіях і методиці збирання та обробки інформаційних потоків, пошуку інформації; аналізу й узагальненню отриманого матеріалу.

Випускники спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” працюють за посадами фахівця у сфері документної комунікації (архіви, музеї,  бібліотеки,  інформаційні центри тощо),  фахівець в установах,  пов’язаних з інформаційною діяльністю, .

Працевлаштування

Фахівець із інформаційної, бібліотечної та архівної справи  зможе:

працювати як організатор і виконавець у галузі інформаційної діяльності в державній і недержавній адміністративній сферах;

відповідати за сучасну організацію документопотоків, технічні засоби обробки внутрішньої і зовнішньої документації;

проводити експертизу та оцінку ефективності діяльності суб’єктів ринкових відносин з позицій доцільності та достатності інформаційного забезпечення, впровадження документно-інформаційних систем;

вести пошук і аналітико-синтетичну переробку інформації.

Фахівець із інформаційної, бібліотечної та архівної справи може займати такі посади:

  • керівник апарату місцевих органів державної влади (завідувач відділу, завідувач сектора апарату);
  • керівник функціонального підрозділу;
  • керівник адміністративного підрозділу (завідувач секретаріату, завідувач канцелярії);
  • керівник підрозділу кадрів і трудових відносин (начальник відділу кадрів);
  • директор малого підприємства (у сфері інформаційної діяльності);
  • менеджер інформації, менеджер з добору, забезпечення і використання персоналу);
  • фахівець у галузі бібліотечної справи;
  • референт;
  • музеєзнавець;
  • архівознавець;
  • менеджер з реклами;
  • організатор справочинства;
  • менеджер державних органів управління.

НЕОБХІДНІ СЕРТИФІКАТИ НМТ:

Можливо вступати за сертифікатами ЗНО  2020 та 2021 рр.

Конкурсний бал
Конкурсний бал має бути не менше 100,0 балів.

 

  •  

Фінанси, банківська справа та страхування

Освітня програма: «072 Фінанси,  банківська справа та страхування»

Освітньо-професійна програма «072 Фінанси,  банківська справа та страхування» спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців, які відповідають сучасним потребам та вимогам ринку праці. 

Мета підготовки бакалаврів з фінансів,  банківської  справи та страхування визначається поєднанням потреб України у високоосвічених фахівцях та запитів громадян в отриманні ґрунтовної освіти з цього напряму, яка давала б змогу розвинути розумові здібності особи та реалізувати їх у практиці установ будь-якої форми власності, на виробництві, у комерційних та некомерційних організаціях.

Випускники  є спеціалістами в таких галузях управління: фінансовий і банківський контроль за обігом грошових коштів, забезпечення фінансової стабільності підприємства,аналіз стану фінансової і господарської діяльності підприємства,  розробка інвестиційних програм, визначення напрямів витрачання коштів, забезпечення поточного фінансування; здійснення взаємодії з різними структурами фінансового ринку щодо фінансової, кредитної і податкової діяльності.

Працевлаштування

Місцем професійної діяльності  є державні органи; банки, біржі, фінансові компанії, інвестиційні фонди, економічні і фінансові служби підприємств і організацій страхові компанії.

Фахівець займається широким колом питань у галузі організації і ведення бухгалтерського обліку та господарської діяльності підприємства,  може працювати на посадах економіста-фінансиста, бухгалтера, бухгалтера-ревізора,  касира, державного податкового інспектора, комерційного агента, торговельного агента, інспектора з  організації інкасації та перевезення цінностей, ревізора,  аудитора.

НЕОБХІДНІ СЕРТИФІКАТИ ЗНО:

Українська мова та література (УМЛ).
2 Математика (М).
3. Третій предмет – на вибір
Можливо вступати за сертифікатами ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 рр.

Конкурсний бал
Конкурсний бал має бути не менше 100,0 балів.

Право

Інформація про спеціальність «Право»

Освітня програма: «081 Право»

Освітньо-професійна програма «081 Право» спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців, які відповідають сучасним потребам та вимогам ринку праці. 

Випускники  є спеціалістами в таких галузях права: кримінальне право і процес, адміністративне право і процес, цивільне право та процес, господарське право та процес,  трудове право, міжнародне публічне та приватне право та інших. 

Разом із фундаментальними правничими дисциплінами, студенти одержують поглиблені знання з питань правового регулювання комерційної та іншої господарської діяльності, корпоративних правовідносин, управлінської та зовнішньоекономічної діяльності, ринку цінних паперів, фінансового і банківського права, правових питань системи оподаткування, договірного права. Також отримують навички складання проєктів господарських договорів, процесуальних документів у судових справах, навчаються основам організації і здійснення юридичної практики.

Працевлаштування

Органи державної влади; приватна юридична практика; юридична практика у громадських організаціях, спілках із захисту прав людини.

Вступ на 1-ий курс (бакалаврат 2022)

Необхідні сертифікати НМТ або ЗНО.

Конкурсний бал 
Конкурсний бал має бути не менше 120,0 балів.

Шановні студенти!

Кіровоградський інститут розвитку людиниПромайнуть роки навчання. Позаду залишаться семінари, курсові, захист дипломних робіт.

Перед Вами відкриється нова життєва дорога. Почнеться ваша професійна діяльність.

Не зважаючи на суворість нашого часу, військові події на Сході України, хочемо бачити вас у майбутньому справжніми професіоналами, щасливими людьми. Дехто з вас буде продовжувати навчання на вищі ОКР, дехто піде працювати на благо нашої держави. Більш детально…

Правила прийому-2019

Наказ МОН України від 11 жовтня 2018 року № 1096 “Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищох освіти”

Правила прийому до ВНЗ “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”

Зразки дипломів

Шановні абітурієнти!

Сьогодні перед Вами стоїть важлива задача – вибрати для себе професію і ВНЗ, де її можна здобути. Це відповідальний крок у Вашому житті. Ваш вибір повинен бути виваженим, щоб у майбутньому Ви могли реалізувати себе, професійно зростати, приносити користь і собі, і державі. Більш детально…

Стратегія Центральноукраїнського інституту розвитку людини та його історія

Кіровоградський інститут розвитку людини

Центральноукраїнський інститут розвитку людини – вищий навчальний заклад інтегрованого типу , відкритий для молоді неоднакового рівня підготовки, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров’я. Він свідомо взяв на себе місію вчити людей із особливими потребами. Більш детально…