Фінанси, банківська справа та страхування

Загальна характеристика спеціальності «Фінанси,  банківська справа та страхування»

 

Фахівець за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування” здійснює фінансовий і банківський контроль за обігом грошових коштів, забезпеченням фінансової стабільності підприємства. Аналізує стан фінансової і господарської діяльності підприємства. Бере участь у розробці інвестиційних програм, визначенні напрямів витрачання коштів, забезпеченні поточного фінансування. Здійснює взаємодію з різними структурами фінансового ринку по всіляких аспектах фінансової, кредитної і податкової діяльності.

Місцем професійної діяльності фінансиста можуть бути державні органи; банки, біржі, фінансові компанії, інвестиційні фонди, економічні і фінансові служби підприємств і організацій страхові компанії.

Фахівець займається широким колом питань у галузі організації і ведення бухгалтерського обліку та господарської діяльності підприємства,  може працювати на посадах економіста-фінансиста, бухгалтера, бухгалтера-ревізора,  касира, державного податкового інспектора, комерційного агента, торговельного агента, інспектора з  організації інкасації та перевезення цінностей, ревізора,  аудитора.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.