Зустріч із “Лікарями без кордонів” : перспективи майбутньої співпраці

Центральноукраїнський інститут розвитку людини має честь відзначити важливу подію – до нас завітали представники видатної глобальної організації “Лікарі без кордонів”, із відділу в Барселоні. Зустрічали Анну Фйорд та Йохея Ямазакі.

Метою візиту було ознайомлення з діяльністю нашого інституту та, зокрема, освітньою програмою 227 “Терапія та реабілітація”. Представники організації “Лікарі без кордонів” виявили великий інтерес до цієї програми, оскільки вона пов’язана з однією з ключових сфер діяльності організації.

Представники організації “Лікарі без кордонів” запропонували можливості працевлаштування в їхній організації нашим студентам – майбутнім фізичним трапевтам.

Ми дуже вдячні Анні Фйорд та Йохею Ямазакі за їхній візит і цінні поради, які вони поділилися з нами. Співпраця з такою поважною організацією є великим досягненням для нас, і ми плануємо подальший обмін досвідом та спільні ініціативи.

Центральноукраїнський інститут розвитку людини завжди відкритий для співпраці та можливостей для наших студентів. Ми віримо, що такі візити сприяють розширенню горизонтів і розвитку нашого освітнього закладу.

Більш детально…

Екскурсія до Козацької Долини

30 вересня студенти, викладачі та адміністрація Центральноукраїнського інституту розвитку людини та фахового коледжу їздили на екскурсію до Козацької Долини.
Неймовірні краєвиди, прогулянка мальовничим місцем, відвідування зоопарку і головне – неймовірний час, проведений разом запам’ятається нам надовго ????
Дивіться фотозвіт!
 

Більш детально…

У виборах голови студентської ради Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу перемогу здобув Володимир Пукасенко

4 жовтня відбулися вибори голови студентської ради Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу
Перед виборами відбулися дебати з чотирма обдарованими кандидатами: Михайлом Григор’євим, Аделіною Доліною, Мариною Дарієнко і Володимиром Пукасенком.
Кожен з них вкладав багато сил та енергії у цю кампанію, і ми щиро пишаємося тим, що наша студентська спільнота має таких творчих, ініціативних, обдарованих студентів.
Перемогу у виборах здобув Володимир Пукасенко, і ми від всієї душі вітаємо нового голову студентської ради Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу!

Тарас Нєльзєв, студент першого курсу спеціальності “Терапія та реабілітація” Центральноукраїнського інституту розвитку людини, став бронзовим призером Чемпіонату України з дзюдо серед молоді до 23 років в новій для себе ваговій категорії до 81 кг.
Пишаємося та бажаємо нових успіхів і перемог! ????????