Закордонні стажування

У жовтні-грудні 2023 року в Центральноукраїнському інституті розвитку людини проходить стажування  Россана Бронєцька, доктор права кафедри кримінального процесу та виконавчого кримінального права факультету права та адміністрації Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині, Польща.

Мета стажування – порівняння перебігу кримінального судочинства в Україні та Польщі, дослідження (вихідні матеріали); онлайн-заняття зі студентами ІПК; активна участь у міжнародній науковій конференції, організованій приймаючою організацією (23 листопада 2023 р.).

Россана Бронєцька вже брала участь у міжнародних конференціях,  як органзовує наш інститут. Міжнародне стажування сприятиме інтернаціоналізації освіти, обміну науковими та педагогічними ідеями, розвитку правових знань здобувачів вищої освіти.

Із планом міжнародного стажування можна ознайомитися за посиланням

Більш детально…

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей “Актуальні проблеми права та соціально-економічних відносин”

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин».

У збірнику вміщено наукові статті, у яких відображено результати наукових досліджень у галузях юриспруденції, економіки, управління, соціально-психологічних, педагогічних, медико-біологічних наук. Розрахований на науковців, аспірантів, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, а також на всіх, хто цікавится питаннями суспільно-економічного розвитку. Більш детально…