У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей «Здоров’я і суспільство в умовах війни»

У Центральноукраїнському інституті розвитку людини опубліковано збірник наукових статей «Здоров’я і суспільство в умовах війни».

У збірнику вміщено наукові статті, у яких відображено результати наукових досліджень у галузях охорони здоров’я, фізичної  терапії, ерготерапії, юриспруденції, економіки, управління, соціально-психологічних, педагогічних наук. Розрахований на науковців, аспірантів, викладачів, студентів вищих навчальних закладів. Більш детально…

Запрошуємо до участі в науково-методичному семінарі “Інклюзія в освітньому процесі”

Центральноукраїнський інститут розвитку людини запрошує до участі в науково-методичному семінарі “Інклюзія в освітньому процесі”

Розробники:     

Центральноукраїнський      інститут      розвитку      людини Університету «Україна»;

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»;

Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр №1 Кропивницької міської ради,

Кропивницький міський центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю Кропивницької міської ради

Більш детально…

До уваги абітурієнтів!

Плануєте складати НМТ цього року? Нагадуємо, що 14 березня почалася реєстрація на мультитест!

Для того, щоб ви правильно зареєструвалися, Центральноукраїнський інститут розвитку людини розробив спеціальну презентацію, де ми розказали усе про процес реєстрації на НМТ. 

А якщо вам потрібна допомога з реєстрацією, звертайтеся до нас за телефонами 099-766-61-64 та 097-332-62-90 або приходьте за адресою: м. Кропивницький, вул. Андрія Матвієнка, 1а! Ми радо допоможемо!

“Думи мої, думи…”: Шевченківський вечір у краєзнавчому музеї

Напередодні Шевченківських днів Кіровоградський обласний краєзнавчий музей став осередком щирої любові до української культури та творчості великого Кобзаря. Тут відбувся непересічний захід – вечір пам’яті Тараса Шевченка “Думи мої, думи…”, ідея проведення якого належить Заслуженому працівнику культури України Миколі Кравченку.

Важливою частиною заходу стала виставка автентичних рушників, зібраних Миколою Кравченком. Кожен рушник, представлений на виставці, – це витвір мистецтва, унікальний оберіг, який несе в собі код української культури та історії. На виставці можна було побачити рушники з різних регіонів України, з різними орнаментами та символами. Виставка, беззаперечно, допомогла глядачам глибше пізнати українську культуру, відчути зв’язок з минулим та майбутнім, збагнути силу та красу українського духу. Більш детально…

Оголошення про проведення ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Здоров’я і суспільство в умовах війни»

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини

запрошує Вас взяти участь

у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Здоров’я і суспільство в умовах війни», що проводиться в форматі on-line  на платформі Zoom

 

Основна мета конференції — презентація та обговорення наукових досягнень, пов’язаних з проблемами фізичного та психічного  здоров’я,  особливостей фізичної  реабілітації,  педагогіки,  психології, права, економіки, соціально-економічних відносин в умовах війни, а також обмін науково-практичним досвідом.

Завдання конференції:

  • створення дискусійного поля для апробації фахівцями отриманих наукових та практичних результатів;
  • інформування наукової спільноти та громадськості про новітні досягнення з означених питань;
  • сприяння пошуку наукового та виробничого партнерства.

Робочі мови конференції: українська, англійська,  румунська, польська.

Матеріали конференції розміщуються на сайті vmurol.kr.ua та видаються окремим збірником, електронна версія якого розсилається авторам.

 

Більш детально…

Вітаємо з отриманням вченого звання доцента!

Центральноукраїнський інститут розвитку людини Університету “Україна” щиро вітає колег із  отриманням вченого звання доцента:

Ткаченко Ірину Миколаївну, кандидата юридичних наук, завідувача  кафедри права та соціально-економічних відносин;

Брикульську Мирославу Володимирівну, кандидата медичних наук,  доцента кафедри фізичної терапії, ерготерапії.

Бажаємо нових досягнень у науці!

   

 

Участь у засіданні розмовного клубу «РІКА»

21 лютого відбулося засідання розмовного клубу «РІКА» на тему «Велика буква й лапки у власних назвах». Проєкт реалізується в рамках партнерської угоди між UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні та ГО «Десяте квітня».
І вже традиційно у заході  взяли участь студенти Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу. 
Під час засідання студенти мали можливість отримати корисні знання з української літературної мови. Дякуємо організаторам за корисно проведений час та можливість підвищити рівень україномовної компетентності.
 

Більш детально…

Участь у засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України

Директор Центральноукраїнського інституту розвитку людини  Валентина Пупишева взяла участь у засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України у формі круглого столу на тему: “Податкові перевірки -2024: чого очікувати бізнесу” за участю президента Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Ю.І.Єханурова. Майже 50 учасників приєдналися до обговорення важливого для військового стану в країні питання  податкових перевірок.

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека дітей в інтернеті: попередження, освіта, взаємодія»

З нагоди Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у період з 5 по 9 лютого 2024 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» тривала ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека дітей в інтернеті: попередження, освіта, взаємодія». Центральноукраїнський інститут розвитку людини Університету «Україна» став співорганізатором конференції.

Конференція відбувалась дистанційно: 5-9 лютого — асинхронно на онлайн-платформі конференції шляхом розміщення та обговорення матеріалів, поданих учасниками; 8 лютого — синхронно у форматі пленарного засідання на онлайн-платформі Zoom. Більш детально…

Закордонні стажування

У жовтні-грудні 2023 року в Центральноукраїнському інституті розвитку людини проходить стажування  Россана Бронєцька, доктор права кафедри кримінального процесу та виконавчого кримінального права факультету права та адміністрації Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині, Польща.

Мета стажування – порівняння перебігу кримінального судочинства в Україні та Польщі, дослідження (вихідні матеріали); онлайн-заняття зі студентами ІПК; активна участь у міжнародній науковій конференції, організованій приймаючою організацією (23 листопада 2023 р.).

Россана Бронєцька вже брала участь у міжнародних конференціях,  як органзовує наш інститут. Міжнародне стажування сприятиме інтернаціоналізації освіти, обміну науковими та педагогічними ідеями, розвитку правових знань здобувачів вищої освіти.

Із планом міжнародного стажування можна ознайомитися за посиланням

Більш детально…