![](https://vmurol.kr.ua/wp-content/uploads/2024/06/440053257_1049657116825787_421838393420713994_n.jpg)
Долучитися до екскурсії “Музи міста на Інгулі”, дізнатися багато цікавого про видатних жінок, які жили в нашому місті, прогулятися вулицями Кропивницького, милуватися його архітектурою
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
. Всім цим займалися сьогодні студенти Центральноукраїнського інституту розвитку людини та фахового коледжу, у межах роботи розмовно-інтеграційного клубу “РІКА”.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Проєкт реалізується ГО “Десяте квітня” в рамках партнерської угоди між UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.
Дякуємо організаторам за корисно проведений час та можливість дізнатися більше про талановитих жінок Кропивницького
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://vmurol.kr.ua/wp-content/uploads/2024/06/440113429_1049657340159098_70367168334853839_n.jpg)