Студенти інституту та коледжу зіграли внічию у волейбол із командою Кропивницького фахового коледжу харчування та торгівлі Автор: kirol | 17.06.2024 - 16:23 |17.06.2024 Новини Команда дівчат Центральноукраїнського інституту розвитку людини та Центральноукраїнського фахового коледжу грали у волейболз командою Кропивницького фахового коледжу харчування та торгівлі.Гра завершилася нічиєю, перемогла дружба. Закладка Постоянная ссылка.