![](https://vmurol.kr.ua/wp-content/uploads/2021/06/192190341_1701820606675179_3932182296548661692_n-545x307.jpg)
Перший зал, куди ми завітали, присвячений військам спецпризначення, їхній історії, завданням та особливостям, а другий – участі бійців з окремого полку сил спеціальних операцій в Антитерористичній операції на Сході України. Ми, зокрема, дізналися про те, як і де починалися бойові дії для бійців полку, які завдання спецпризначенці виконували під час бойових дій в Іловайську, Дебальцевому, під Савур-Могилою.
Ми також вшанували пам’ять загиблих бійців, серед яких – і студенти та випускники інституту – Віталій Волкотруб, Максим Бендеров та Ярослав Шимчик.
Валерія Шестакова, студентка першого курсу спеціальності «Журналістика»