![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s600x600/240935807_1773190742871498_7418271840596277592_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LX_LKikI1igAX_FWk38&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=1c5449975959e1c9e856aecce8884b2a&oe=6161415A)
Після урочистостей студенти прослухали першу в цьому навчальному році лекцію, підготовлену президентом Університету “Україна” П.М. Таланчуком.
Долучаємося до всіх привітань та гарних побажань, які сьогодні лунали, і щиро зичимо всім нам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці!
Нехай 2021-2022 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s600x600/240935807_1773190742871498_7418271840596277592_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LX_LKikI1igAX_FWk38&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=1c5449975959e1c9e856aecce8884b2a&oe=6161415A)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/240900524_1773190789538160_9120752045904953179_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=sY_a8bqZoKEAX-tHUSA&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=007b8c0c3d215662f649affbb743211f&oe=61629000)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x395/240956333_1773190836204822_8026178120057607521_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=jY_zA2jYlmwAX-T9nXT&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=e21e9c0e973bc3a412c94838ed20cf4d&oe=616104C9)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/l/t1.6435-9/s600x600/241039961_1773190889538150_4088534511763914576_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=KXGqjer53BQAX9-aZaV&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=5feccfa921092d71be80ab5bc5ecd68d&oe=615ED64E)
+10