![](https://vmurol.kr.ua/wp-content/uploads/2021/09/изображение_viber_2021-10-02_17-29-45-146.jpg)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
Так, навесні для викладачів та працівників університету було проведено навчальний онлайн-курс “Викладач нового часу”. 50 викладачів прослухали курс, ще 25 активно працювали весь період навчання та успішно закінчили курс (а це 6 тижнів постійної роботи над собою у відеоформаті, неймовірний зворотній зв’язок та синергія у групових чатах)![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
120 викладачів університету зняли відеопрезентації власних дисциплін, якими зможуть користуватись студенти УУ при здійсненні вибору дисциплін з загальноуніверситетського каталогу вибіркових дисциплін![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f60a.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7f/1/16/1f60a.png)
Щиро дякуємо автору та головному тренеру курсу Яніні Недашковскькій , випускниці ІФМК – Інститут філології та масових комунікацій Университету “Україна” за вміння надихнути, підтримати, за терпіння та неймовірно насичені 6 навчальних тижнів
Окрема подяка двом невтомним тренерам Наталі Якимченко та Олексію Яцюті, які є засновниками Школи акторської майстерності Splash Школа «SPLASH», що сьогодні є найбільшою в Україні та допомагає людям застосовувати акторські навички в житті, щоб відчувати себе упевненіше, досягати цілей та бути щасливішими
Бажаємо даному курсу та тренерам подальшого процвітання![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
В результаті аналізу відеоробіт було проведено конкурс відеопрезентацій курсів та відеозанять навчальних дисциплін.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Марина Тригубенко – Краща відеопрезентація курсу:
із юридичних дисциплін «Трудове право»
Олена Кравченко – Краща відеопрезентація курсу:
із гуманітарних дисциплін «Іноземна мова.
![На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/242033931_1502441006780565_7553225487567098509_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DS9L-BbL9WkAX8hadDo&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=0bb8618a5bae12649b3a1632530ed98a&oe=614DB46C)
Вітаємо переможців!