У дитячій міській лікарні Кропивницької міської ради студенти-практиканти допомагають маленьким пацієнтам здолати наслідки травм, хвороб та порушень розвитку.
У Обласному клінічному госпіталі ветеранів війни Кіровоградської обласної ради майбутні фізичні терапевти допомагають відновленню військовим, які мають травми.
Студенти відчувають справжнє задоволення від того, що допомагають людям – це робить їхню роботу не просто корисною, а й приємною.
Хочете творити дива та дарувати людям шанс на нове життя? Тоді обирайте спеціальність “Терапія та реабілітація” в Центральноукраїнському інституті розвитку людини!![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)