Ми вже відвідали понад 20 шкіл, поділилися важливими порадами щодо вступу з майбутніми випускниками, розповіли їм про особливості навчання в нашому інституті та коледжі та навіть потрапили на батьківські збори. ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
І головне: наші студенти – Людмила Криворог, Ольга Дригула та Аміна Ганбарова – долучилися до цієї важливої справи – розповісти про заклад освіти, де ти навчаєшся! Бо хто може розказати про студентське життя краще за студентів? ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
Профорієнтація ЦІРоЛ та ЦФК Університету «Україна» триває!![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити зустріч у вашій школі!