Місяць української мови в Кіровоградському інституті розвитку людини

У листопаді 2018 року викладачі та студенти Кіровоградського інституту розвитку людини долучилися до загальнодержавних та обласних заходів вшанування рідної мови.

1 листопада 2018 року відповідно до Наказу начальника управління освіти, науки молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації з метою розвитку престижності використання української мови серед учнівської та студентської молоді, підвищення загального рівня культури було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, за результатами якого було направлено Коновалова Артема, Юдіну Юлію та Мутіну Аліну на ІІІ етап обласний зазначеного конкурсу.

У День української писемності та мови, 9 листопада, всі охочі мали нагоду написати вісімнадцятий радіодиктант національної єдності, жоден студент не залишився осторонь цієї події. Особливо відзначилися студенти Павлище Крістіна, Бойко Вероніка, Юдіна Юлія та Мацько Катерина, які написали радіодиктант без жодної помилки.

Підсумковим етапом було проведення 29 листопада 2018 року І етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, за результатами якого для участі у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика студентів нефілологічних факультетів закладів вищої освіти було направлено Коновалова Артема, Павлище Крістіну та Бойко Вероніку.

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.