![](https://vmurol.kr.ua/wp-content/uploads/2024/03/фото.jpg)
Директор Центральноукраїнського інституту розвитку людини Валентина Пупишева взяла участь у засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України у формі круглого столу на тему: “Податкові перевірки -2024: чого очікувати бізнесу” за участю президента Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Ю.І.Єханурова. Майже 50 учасників приєдналися до обговорення важливого для військового стану в країні питання податкових перевірок.
Учасники обговорили питання наповнення бюджету, своєчасної сплати податків , зокрема і на землю. Значної уваги приділено підприємствам, які постраждали від військових дій
![](https://vmurol.kr.ua/wp-content/uploads/2024/03/фото.jpg)