Екскурсія до музею історії техніки

Студенти Кіровоградського інституту розвитку людини спеціальностей “Документознавство та інформаційна діяльність”, “Фінанси та кредит,  “Менеджмент”  разом із старшим викладачем кафедри документознавства та інформаційної діяльності Соменко О.О. відвідали музей історії техніки, який діє при фізико-математичному факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка.

Музей функціонує із 2015 р. та включає декілька експозицій. Із експозицією відділу Музею «Обчислювальна та комп’ютерна техніка» студентів ознайомив викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій П.І. Андронатій. Експозиція цього відділу складається із більш ніж як 100 експонатів та містить стенди «Домеханічні обчислювачі», «Механічні обчислювачі», «Калькулятори», «Мікро ЕОМ», «Носії даних». У відділі також представлено екземпляри діючої техніки та велику кількість зразків процесорів, оперативної пам’яті, материнських плат, відеокарт, дисководів плат розширення, мережевих карт та інших пристроїв.

Крім цього, студенти КіРоЛ, щоб краще зрозуміти особливості та принципи роботи комп’ютерних пристроїв, переглянули експозиції відділів «Історії елементної бази електроніки» (екскурсовод – старший лаборант кафедри фізики та методики її викладання, П.В. Сірик) та «Астрономії, оптики та квантової фізики» (екскурсовод – завідувач лабораторіями електрики та оптики, О.О. Сазонова).

На завершення екскурсії завідувач лабораторіями методики навчання фізики Д.В. Соменко представив студентам ряд фізичних демонстрацій та дослідів, що на практиці ілюструють фізичні закономірності, покладені в основу роботи електронно-обчислювальних пристроїв та іншої техніки.

Метки: , , , , . Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.